Ünlü İsim Yeğeniyle Yakalandı!

Son zamanların en büyük skandalından biri yaşandı. Sunucu, manken, oyuncu ve iş adamı olan ünlü isim herkesi şok etti. Bu zamanda, böyle ünlüyken yeğeniyle yakalanmak olacak iş değil. Magazin dünyası çalkalandı. Bundan sonra sunuculuk yapabilmesi de zor gibi görünüyor.
İşte o isim: Murat Başoğlu, yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu söylenen bir kadın ile teknede öpüşürken yakalanmıştı. Yeğeni olduğu iddiası ne kadar yalanlansa da olay artık doğrulandı.

Sunucu Murat Başoğlu, evli ve 1 çocuk babası olduğu gibi Burcu Başoğlu Kabadayı da evli. Gelişmeler üzerine Burcu Kabadayı’nın eşi Selçuk Kabadayı avukatı Handan Yazıcıoğlu aracılığıyla boşanma ve tazminat davası açtı.

Avukat Handan Yazıcıoğlu skandal ile ilgili yaptığı açıklamada “Anadolu Adliyesi’ne boşanma dilekçemizi sunduk. O kadın özbeöz yeğenidir. Murat Başoğlu, Burcu Başoğlu’nun amcasıdır. Gazetelerde çıkan fotoğraflar dışında başka kanıtlarımız da var. Ayrıca ilişkinin eskiye dayandığına dair tanıklarımız olacak. Müvekkilim maddi ve manevi tazminat olarak 2 milyon lira talep ediyor” dedi.

Murat Başoğlu, 2016 yılında Kanal D’de Renkli Sayfalar programına konuk olduğunda yeğeni ile yaşadığı aşk sorulmuştu ve bu iddiaları da kesin bir dille yalanlamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir