Tiktok Fenomeni Salih Yıldız Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Yaşanan büyük deprem felaketinde aşçı Taha Duymaz’ın hayatını kaybetmesi sevenlerini çok üzmüştü. Felaketin üzerinden 12 gün geçtikten sonra ancak enkaz altından cansız bedeni çıkarılabilen Taha’nın ardından yeni bir yemek yapan çocuk gündeme geldi. Yemek yaparken çektiği videoları Tiktok ve İnstagram adreslerine yükleyerek dikkatleri üzerine toplayan Salih, henüz 16 yaşında. Videoların çekim tarzı, video çekilen ev ve evin kalabalık olması tıpkı Taha’nın ilk günlerini hatırlattı.

salih yildiz taha duymaz

Salih Yıldız kimdir? Kaç yaşında?

Ailesinin geçimini tek başına sağlayan genç Taha Duymaz’ı büyük felakette kaybetmeden önce, kendisi hakkında sürekli dedikodular ortaya atılıyordu. Sürekli olarak linçlere maruz kalan Taha’nın hayatını kaybetmesinin ardından birçok kişi ondan özür diler şekilde mesajlarla bahsetti.

Taha’nın ölümünden sonra ortaya çıkan Salih için “Başka bedende vücut bulmuş Taha” yorumları yapıldı. Bu benzerliğe, mevcut duruma ve bakışlara hayret edildi. Herkesin ortak dileği Taha’ya yapılan linçlerin ona yapılmaması yönünde oldu. 16 yaşında olan Salih Batmanda yaşamaktadır.

Salih’in İnstagram adresi : @sa_lih5772 . An itibariyle 93 Bin takipçisi bulunan Yıldız’ın yükselişini hep birlikte izleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir