Tesettür Giyim Kombinleri

Tesettür giyim tarzını benimsemiş olan kadınların bir kısmı pantolon üzerine tunik giymeyi severken; bir kısmı etek üzerine gömlek veya bluz giymeyi tercih ediyor. Spor tarzında giyimi seçen kadınlar, genellikle başlarına şal bağlamayı seviyor. Türban olarak tabir edilen örtüleri ise daha çok klasik giyimi tercih edenler kullanıyor.

Gençlerin gözdesi olan şallar, pantolon üzerine uzun tunikler ile kombinleniyor. Ayakkabı olarak espadriller, babetler veya spor ayakkabılar giyilebiliyor. Yaz aylarında, en fazla beyaz ayakkabıların giyildiği görülürken, açık renklerde pastel tonlarında kombinler yapılıyor.

Tesettür tunik ve pantolon kombini
Uzun tuniğin altına pantolon giymek isteyen ancak nasıl kombinleyeceğine karar veremeyenler için birkaç önerimiz olacak. Dar pantolon tercih ediyorsanız, üzerine mutlaka tunik giymelisiniz. Uzun eteklerin üzerine ise eteğin içine sokabileceğiniz gömlekler bluzlar giyebilirsiniz.

Aşağıdaki galerideki fotoğrafların büyük hallerini görmek için üzerine tıklayabilirsiniz.

Bu yıl, pastel tonlarında olan nar çiçeği, lacivert, yeşil kıyafetler moda. Nar çiçeği eşarp ile aynı renkte olan eteğin arasına beyaz gömlek giymek doğru bir seçim olacaktır. Krem rengi tuniğin altına giyilen kumaş pantolonun aynı renkte olmasını istemezseniz daha koyu bir renk tercih edebilirsiniz. Kot pantolonlarda da tıraşlanmış modelleri genelde gençler giyse de, kumaş pantolonla uyumlu rengarenk tesettür gömleklerden biri sizin için olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir