Telegol Güle Güle

Tv8 kanalında yayınlanan Serhat Ulueren, Erman Toroğlu, Ziya Şengül, Gökmen Özdenak, Kaya Çilingiroğlu’nun hazırlayıp sunduğu Telegol programını kanalı satın alan Acun Ilıcalı yayından kaldırıyor. Seviyesiz bir program yaptıkları için ağızdan kaçan küfürler, yapılan şaklabanlıklar aslında haber sitelerine bol bol malzeme oluyordu.

ermantoroglu-muz

Tribünlerde yaşanan muz polemiğinden sonra bunu tiyatro yaparcasına programlarına taşıyan Erman Toroğlu başta olmak üzere saçma sapan görüntülere sebebiyet vermişlerdi. Zaten futboldan başka her türlü şey konuşulduğu için programın yayından kaldıracağı için Acun’a teşekkür ediyoruz.

ermantoroglumuz

Muz polemiğinden sonra Erman Toroğlu doktor kılığına girmişti. Programa muz getirmiş ve sedyede yatan sözde hastanın üzerinde muz yemişlerdi. Bu arada “Muzun sert olanını almalısınız ki elinizde oynarken yumuşamasın.” “Bazı şeyler oynadıkça sertleşiyor ama.”  gibi cümlelere de yer vermişlerdi. Gereksizce konuşmaların sürdüğü yayına birisi de çıkıp “Bunlar ne yapıyor şu anda?” diye sormadı. Bu saçmalık 10-15 dakika sürmüştü. Artık ekran kirliliğine “Güle güle” diyoruz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir