Taha Duymaz Estetik Yaptırdı Mı?

Bir yemek aşığı olan Taha Duymaz, yaptığı yemekleri sosyal medya üzerinden paylaşıyor. Kimi zaman video, kimi zaman da fotoğraf ve story şeklinde paylaşımlar yaparak takipçi kazanıyor. Sürekli olarak tarif üretmeye çalışan Taha’nın amacı maddi kazanç elde ederek ailesinin geçimini sağlamak. Hatay’ın Güveççi Köyü’nde yaşayan ve çok çocuklu bir aileden gelen Duymaz, kazandığı paralarla dış görüntüsüne de önem vermeye başladı. Küçük bir köy evinde, kısıtlı imkanlarla yemekler yaparak popülarite kazandıktan sonra değişmeye başladığını iddia edenler bulunuyor. İlk dönemlerde birçok ünlü isim onun daha fazla para kazanması için destek paylaşımları yaptığını söylüyor.

Taha Duymaz Estetik Yaptırdı Mı?

Sosyal medyada daha çok takipçi kazanmak isteyen Duymaz, burnundan şikayetçiydi. İlk estetiği burnunu yaptırmak oldu. Burun estetiğinden sonra görüntüsü oldukça değişti. Birkaç fotoşop hilesi ile de olduğundan farklı görünmeye başladı. Bazı kişiler onun estetik operasyonlar geçirdiğini söylese de Taha yalnızca burun estetiği olduğunu söylüyor. Gerçekten de dikkat edilirse videolarda başka bir estetiği olmadığı görülüyor. Yaşı ilerledikçe olgunlaşmaya başladığı için yüz hattının şekillenmeye başladığını söylemek yerinde olacaktır.

Taha Duymaz eski hali

1200x627 taha duymazin son halini goren gozlerine inanamadi milli mi oldun cen tiktok fenomeni taha duymaz burun esteti 1653632741909

Taha Duymaz kaç yaşında?

1 Eylül 2003 doğumlu olan Duymaz, 18 yaşındadır. Bir kısım insanlar onun çene dolgusu, dudak dolgusu da yaptırdığını söylüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir