Siz Hayal Edin, O Yapsın!

Özel günleriniz için tasarım kurabiye siparişi vermek çok iyi bir fikir. Doğum günü ya da evlilik yıl dönümünüz için hayalinizdeki kurabiyeyi anlatın, usta bir elde hayaliniz can bulsun. Sadece size özel bir tasarım fikri bile heyecanlanmaya yetiyor. Bebek doğumlarında da kurabiye tasarımı sık sık yapılıyor. Sıradan kurabiyeleri unutun, daha önce kimsede görülmemiş bir kurabiye düşünün ve olsun.

Instagram üzerinden satış yapan @kurabiyekarnavali_ isimli kullanıcı olan Emre Hanım’ın yaptıklarına bayılacaksınız. İnternet sitemizin konseptine uygun olarak hazırladığı kurabiyeler öyle çok hoşumuza gitti ki yemeye kıyamadık. Bir de düşünüp “Yemeye kıyamazsınız diye lokmalık kurabiyeler de gönderiyorum.” yazmış ve sitenin logolarının olduğu, minik kurabiyeler de eklemiş.

Adım Emre Ünsal, erkek isminde bir kadın ve 37 yaşında. Evli  ve 4 yaşında Ata isminde bir oğlu var. İç mimar olsa da eşinin işi nedeniyle şehir şehir gezdiklerinden dolayı kendi mesleğini yapamıyor.

Tasarım kurabiyelerden bazılarına birlikte göz atalım. Resimlerin büyük halleri için üzerine tıklayabilirsiniz.

Sizin de güvenilir bir kurabiyeciye ihtiyacınız varsa mutlaka ona ulaşın derim. İletişim için whatsapp ve telefon numarası : 0530 840 85 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir