Korkma Ben Yanındayım Dizisindeki Skandal Sahne!

Korkma Ben Yanındayım Dizisindeki Skandal Sahne!

Yapımcılığını MedYapım’ın üstlendiği yeni dizisi Korkma Ben Yanındayım’dan ilk görüntüler paylaşıldı. Senaryosunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Merve Çolak oturuyor. Dizi henüz yayınlanmadı ancak fragmanındaki bir sahne “Yok Artık” dedirtti. Liseli gençlerin hayatından kesitlerin yayınlandığı dizide, 17 yaşındaki genç kız basketbol sahasında doğum yapıyor.

Kızının okuduğu okulda temizlik görevlisi olan kadın ise o anda telaşla kızının yanına koşuyor.. Bu normalleştirmeler gerçekten artık çok anormal olmaya başlamadı mı?

korkma ben yanindayim

Korkma Ben Yanındayım Oyuncuları

Dizinin kadrosunda; Şevket Çoruh, Günay Karacaoğlu, Murat Aygen, Nilsu Berfin Aktaş, Didem Balçın, Eren Ören, Serhat Özcan, Erdem Kaynarca, Doğaç Yıldız, İpek Türktan gibi isimler yer alıyor.

Korkma Ben Yanındayım Dizisinin Konusu Ne?

Ailesinin gözbebeği İnci (Nilsu Berfin Aktaş), Ulusözler Koleji’nin burslu öğrencisidir. Sınıf arkadaşı ve aynı zamanda okul sahibinin oğlu Mert’ten (Eren Ören) hamile kalır. Üniversite sınavına hazırlanan ve hayallerine koşan iki gencin hayatı sonsuza kadar değişir. Evlatlarının hayatındaki değişim aileleri de derinden etkileyecektir. İnci’nin annesi Seher (Günay Karacaoğlu), aynı okulda hademe olarak çalışmaktadır. Selahattin (Şevket Çoruh) ile kurdukları dünyada, evlatları için mücadele etmektedirler. En büyük hayalleri de onları her zaman gururlandıran kızları İnci’nin doktor olmasıdır. Turgut (Murat Aygen), Ulusözler Koleji’nin sahibi ve müdürüdür. Baskı ve korkuyla sindirdiği Aylin’le (Didem Balçın) evlilikleri proje gibidir. Aylin her ne kadar bu projenin bir parçası olarak kalsa da evlatları için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır. Henüz doğmamış bebeğin, iki genç ve aileleri üzerinde estireceği rüzgar merak konusudur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir