Sıla, Ahmet Kural’dan Şiddet Görmüş!

Bugün hiç beklenmeyen bir durum yaşandı. Suçlamalar oldukça şaşırtıcı ve Kural’dan beklenmeyen şeyler. Fiziki şiddet uygulandığı ve sözlü küfürlerin edilmesi iddiası gerçekten şok edici. İddiaya göre Sıla Ahmet Kural’dan şiddet gördü!

Şarkıcı Sıla, Çağlayan’da bulunan İstanbul Adalet Sarayı’na gelip oyuncu Ahmet Kural’dan şikayetçi olduğunu basına da açıkladı. Ahmet Kural’dan Fiziki şiddet gördüğünü iddia eden Sıla, 3 ay koruma kararı aldırdı. Sıla, kollarındaki morluklar gözüken fotoğrafları da delil olarak gösterdi.

Ünlü şarkıcı Sıla, birlikte yaşadığı oyuncu Ahmet Kural’dan darp, cebir ve psikolojik şiddet görmesi sebebiyle bugün şikayetçi oldu.

Adliye binası önünde basın mensuplarına açıklamada bulunan Sıla, “İfade vermeye geldim. Ahmet Kural’dan şikayetçiyim” dedi. Sıla’nın avukatı Av. Dr. Rezan Epözdemir ise evde yaşanan bir darp, cebir, psikolojik şiddet, hakaret ve tehdit olayının yaşandığını belirterek, dün itibarıyla koruma kararı çıkardıklarını, savcılığın da Sıla’nın ifadesini aldığını söyledi.

Epözdemir şöyle konuştu: “Aile mahkemesi uygun gördü, fiziki şiddet nedeniyle ilgili kanun gereği başta uzaklaştırma olmak üzere koruma kararı verdi. Hak arama özgürlüğümüzü kullandık. Bununla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayetçi olduk. Başsavcılık makamı da Sıla Hanım’ın müşteki sıfatıyla ifadesine başvurdu. Evde yaşanan bir darp, cebir, psikolojik şiddet, hakaret ve tehdit eksenli bir soruşturma. Artık bundan sonra top yargıda.”

Bu koruma kararıyla birlikte mahkemenin 3 aylık koruma kararı verdiği ve ev, iş yeri gibi yerlerden uzaklaştırılacağı ve kitle iletişim araçlarıyla da rahatsız edemeyeceği kararı alındığı belirtildi.

 sila ahmet kural siddet gordu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir