Seren Serengil’in Suçu Ne?

Gülben Ergen’in aşk hayatı biraz karışık. Kiminle evlendi, ne zaman başkasıyla aşk yaşamaya başladı diye kafa yormak gerekiyor. En son ünlü spiker Erhan Çelik ile doludizgin bir aşk yaşamıştı. Beraber Umre’ye gittiler, el ele pozlar verdiler. Her seferinde Gülben, eşine ne kadar aşık olduğunu kendi sosyal medya hesaplarından paylaştı durdu. Eşiyle birlikte daha dindar bir kimliğe bürünen Ergen’in aşkı kısa sürdü.
Hayranlarının ve takipçilerinin hiç beklemediği bir anda boşanma kararlarını açıkladılar. Gülben, hesabında boşanma kararını kendisinin aldığını söyledi. Çelik ise kendisinin..
Bir süre kimse ne olduğunu anlamadı.

Gülben Ergen Eşini Aldattı mı?
Gerçekler sonradan gün yüzüne çıktı ki acı gerçek Ergen’in eşini aldattığı yönündeydi. Onu çok iyi tanıyan Seren Serengil ise susmadı ve bildiklerini anlattı. Gülben’in şıpsevdi olduğunu ve çekici bir erkek görünce dayanamadığını söyledi. Bunlara Gülben çok sinirlendi.
Gülben, evli iş adamı Tolga Duğles’le bir aşk yaşıyordu. Yeşim Salkım da Seren Serengil ile ağız birliği yaptı ve Ergen için ‘Kocamadokunma’ adıyla bir de hashtag açtılar. Erhan Çelik de onlara destek verdi ‘Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır’ açıklamalarını yaptı. Erhan Çelik, Ergen’in evinin otoparkında bulununan arabasının camlarını bile kırdı.

Seren Serengil Hapse girecek mi?
Kısa bir süre önce sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak mahkemeye suç duyurusunda bulunmak üzere çalışmalar yaptığını gösteren Gülben Ergen sonunda harekete geçti. Sosyal medya hesaplarından kendisiyle ilgili hakaret dolu paylaşımlarda bulunan Salkım ve Serengil’e dava açmak üzere Çağlayan Adliyesi’ne başvuran Gülben Ergen ayrıca Yeşim Salkım’la ortaklaşa hareket ettiğini düşündüğü eski eşi Erhan Çelik’i de mahkemeye vermeye karar verdi.
Cumhuriyet savcılığının talebini değerlendiren İstanbul 11. Aile Mahkemesi, Seren Serengil hakkında, 3 gün tazyik hapsi karar verdi. Ayrıca, Seren Serengil’in mahkemenin tedbir kararını bir kez daha ihlal etmesi durumunda, 15 günden da 30 günü tazyik (zorlama) hapsi verileceğine ilişkin uyarılmasına karar verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir