Selin Ciğerci’nin Beyazlatıcı Kremi

Sosyal medyada 1 milyon takipçisi olan trans birey, Selin Ciğerci’nin hikayeleri geniş bir kitle tarafından ilgiyle izleniyor. Sonradan erkek olan Ciğerci, çok bakımlı ve birçok kadından daha kadın görünüyor. Lakabı “kadın” olan Selin, bembeyaz teniyle biliniyor. Güneşe çıktığı zamanlarda kendini dikkatle koruyor ve uzun süre güneşte kalmıyor. Bunun yanında bir de krem kullandığını söylüyor. Samimi ve sıcakkanlı olması, güleryüzüyle, talı diliyle çok seviliyor.
Kullandığı kremin aynı zamanda ciltteki lekeleri de yok ettiğini iddia ediyor. Zaten krem firması da ürününü pazarlarken lekeleri yok eden, beyazlatan krem sloganını kullanıyor. Kremin adı Sinoz. “Sinoz Leke Kremi içeriğinde bulunan bitkisel aktifler ve E vitamini ile desteklenmiş formülü sayesinde daha canlı ve pürüzsüz bir cilt görünümünü destekler.” deniyor.

2008 yılından beri piyasada olan ürünün kullanımı şöyle: Yeterli miktarda kremi göz çevresi hariç temiz cilde günde iki defa, dairesel hareketlerle uygulayınız. Uygulanan bölgeyi suyla temas ettirmeyiniz. Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz, herhangi bir alerjik durum olursa kullanmayınız. İlaç değil, kozmetik üründür. Her cilt tipine göre farklı sonuçlar gösterebilir.
Selin Ciğerci başta olmak üzere, Ece Erken, Ayça Beğen, Ebru Polat, Saba Tümer gibi birçok ünlü isim de bu kremi kullandığını söylüyor. Reklam mıdır, gerçekten kullanıp memnun kaldılar mı bilinmez ama bu işler böyle ilerliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir