Rezervuar Blokları

Piyasada birçok markanın ürettiği rezervuar blokları bulunuyor. Hepsi de klozette mükemmel temizlik ve ferahlık vaad ediyor. Rezervuara attıktan sonra klozet içindeki kireç ve kirleri yok etmek ve suyu maviye boyama görevleri var.

Tabii reklamlarda ağza geleni söylemek kolay. Uygulama aşamasına gelince tüm ürünlerin performanslarını görebiliyoruz. Bazıları ye yazık ki hemen yarı yolda bırakıyor.

Evde birçok markanın ürünü denedim ve deneyimlerim şöyle :

En kötüsünden başlayayım; domestos totall hijyen rezervuar bloğu, tam bir hayal kırıklığı. 3.50 TL fiyatı olmasına rağmen ve üzerinde 800 kullanım yazmasına rağmen aldığım ikili ürün 5 gün dolmadan bitti. İki kişilik bir evde yaşadığım halde bu kadar kısa sürede etkisini kaybetti. Reklamlara kanmayın, kesinlikle bu ürünü almayın.

En beğendiğim ürün ise kesinlikle Wc Duck isimli ürün. Tek kapsülü 2 haftadan fazla süre etkisini devam ettiriyor. İki tane bloğun toplamda bitmesi epey uzun sürüyor. Fiyatı 3.50 TL ve hak ediyor. Kir ve kireçten eser bırakmıyor.

Breff adlı markanın ürünü de bu iki markanın arasında bir performansa sahip. Yani Duck’u bulamadıysanız tercih edebilirsiniz.

Sağlıklı günler..

Not: bloğu elinize temas ettirmeden rezervuara atın. Suyun aktığı yönün aksine yerleştirin. Böylece daha uzun süre kullanım sağlarsınız.

Bir yorum

  1. ben mr. muscle kullanıyorum, 1 ay olacak neredeyse daha ilk tablet bitmedi 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir