Popüler Film Cinayet Süsü

Ekim 2019’da vizyona giren Cinayet Süsü filmi, dün itibariyle Netflix’te yayınlanmaya başladı. Tüm dünya gibi, evde kalmak zorunda olunan bugünlerde, Netflix’e sahip olanlar sürekli olarak, dizi ve film izliyor. Çok popüler olan Netflix’e Türk yapımı ne gelirse gelsin izleniyor. Değer görmeyen filmler bile, bu platforma gelince değerleniyor.
Sosyal medyada, Cinayet Süsü filminin Netflix’ geldiği yayılmaya başladı. Herkes merakla film ararken, bu filmi izleyemeye yöneldi.

cinayet susu

Cinayet Süsü oyuncuları
Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt gibi ünlü oyuncuların başrolünde olduğu film, ilk bakışta büyük beklentiler oluşturuyor. Komedi filmi olarak kategorize edilmiş olsa da aslında güldürmüyor.

Cinayet Süsü filmi konusu nedir?
Polisiye bir komedi olan filmde, seri cinayetler işleniyor. Hepsinin ortak noktası ise maktullerin süslü bir şekilde öldürülüyor olması.
Cinayetleri çözmeye çalışan ekibin yaşadıkları, komik bir şekilde anlatılmaya çalışıyor olsa da çok başarısız olmuş. Absürt komedi yapmaya çalışırken, her şeyi berbat etmişler ve güzelim kadroya yazık olmuş, diyebiliriz.

Film tam bir zaman kaybı. İzleyenlerin büyük bir çoğunluğu, filmi yarısına gelmeden kapatıyor. Seçim sizin..
Filmin puanı: 5 üzerinden 2.8

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir