Nur’un Akıbeti Belli Oldu

Show Tv’nin severek izlenen şov programı “Bu Tarz Benim”in gözde yarışmacılarından biri olan  Nur Bozar, son eleme gecesinde olaylı bir şekilde elenmişti. Yarışmanın iddialı isimlerinden biriyken birden bire son tarz gecesine alelade bir kıyafetle çıkarak elenmek isteğini göstermişti. Tüm yarışmacıların 80’ler konseptiyle çıktığı programda çok tarz elbiseler ortaya çıkarken Nur, gösterişsiz bir siyah pantolon ve boğazlı beyaz bir kazakla podyuma çıkmıştı.

Jüri üyelerinden Nur Yerlitaş onu çok seviyor ve her zaman kolluyordu. Son programa bu tarzda özensiz bir kıyafetle gelmesi başta Nur Yerlitaş olmak üzere tüm jüri üyelerini şaşırtmıştı. Böyle gelmesinin sebebi için kendisi, bu güne kadar çok üzülmesine, üzerine çok gidilmesine bağlayarak artık yarışmadan ayrılmak istediğini söylemişti. Eleme gecesinde Nur, beklediği gibi elendi. Elendiğine hiç üzülmedi. Aksine çok mutlu olarak oradan ayrıldı. Güzelliğiyle de öne çıkan bir yarışmacı olması, onun bir dizi teklifi aldığını veya bir program anlaşması yaptığını akıllara getiriyordu ki bugün akıbeti belli oldu. Beklendiği gibi Nur, Acun Ilıcalı gibi büyük bir isimle program anlaşması yaptı.

Nur Bozar, Tv8 kanalında bir programın sunucusu olarak önümüzdeki günlerde görülecek. Ne de olsa Acun’a kapağı atanın hayatı kurtuluyor. Kız, kafasını kullandı. =)

TV8’in patronu Acun Ilıcalı’nın, Show TV’den 2002 yılından beri 47 milyon lirayı bulan alacaklarının bir bölümüne karşılık olarak Nur Bozar’ı bu kanaldan transfer ettiği gelen bilgiler arasında.

Nur, 24 yaşında üniversite öğrencisi. En çok gözlerini beğeniyor. Kendine Türkan Şoray’ı örnek alıyor.  Giyim tarzına dair bazı ipuçları:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir