Lindsay Lohan’ın Türk Sevgilisi Kim?

Adriana Lima’nın Metin Hara ile sevgili olmasından sonra bir dünya yıldızı daha gönlünü bir Türk’e kaptırdı. Artık Türk erkeklerine gönlünü kaptıranların sayısı çok arttı ve önümüzdeki zamanlarda da böyle haberler duyduğumuzda artık şaşırmayacağız.

Popüler isim Lindsay Lohan’ın ismi son zamanlarda Yunan Adası Mikonos’a yaptığı yatırımlarla gündemdeydi. Murat Aslan ile birlikte aşk yaşadığı iddiaları bir süredir vardı ancak kesin bir bilgi yoktu. Murat Aslan ile Mikonos adasında tanıştığı biliniyor. Bir hayranının açtığı Instagram hesabında paylaşılan fotoğraflar da bu aşkın belgeleri oldu.

Lohan’ın adada geçen hayatı konu alan araştırmalar yaptığı ve bir reality sov yapma hazırlığında olduğu biliniyor. Bu aşkın yakın bir zamanda da dünya basınında da yer alması bekleniyor. “Dünyaca ünlü bir yengemiz daha oldu” haberleri ise Türk basınında yer alan haber başlıkları arasında. Belki de tanıtım amaçlı olarak yapılan ilişkiler olabilir bu ilişkiler.

Murat Aslan kimdir ?

İş insanı Murat Aslan Uludağ’daki Kartanesi Otel’in sahibidir. Aslan Nakliyat’ın da yönetim kurulunda yer almaktadır. 2001 yılında Demet Şener ile ilişkisi olmuştur. Deniz Akkaya ile 2005 yılında birliktelik yaşamıştır. Murat Aslan 2009’da Lotus İnşaat’ın ortaklarından Beyza Uyanoğlu Beşiktaş’ta evlenmişti. Beyza Uyanoğlu’ndan 2017 yılında ayrıldıktan sonra herhangi bir haber gelmedi. En son olarak da Lindsay Lohan ile birlikte aşk dedikoduları yapıldı ve her şey gün yüzüne çıkmış oldu.

lindsay lohan turk sevgilisi murat aslan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir