Kısmetse Olur Gerçekleri!

Kanal D’de yayınlanan “Kısmetse Olur” adlı evlendirme programını seyreden çok. Özellikle ev hanımları bu tarz programları merakla takip ediyor. Programda gelin ve damat adayları ayrı ayrı evlerde kalıyor. Zaman zaman yanyana gelerek birbirleriyle tanışıp evlenme yolunda adımlar atıyorlar. Tabii bunların hepsi birer senaryo. Dolayısıyla program da bir pembe dizi gibi.. Kimin eli kimin cebinde kim kimi seviyor ve kıskanıyor, kimden ayrılıp kimle barışıyor bir muamma..
Sözde birbirini ilk kez içeride tanımaya başlayan gelin ve damat adaylarının eski günlere dair fotoğrafları internette el altından yayınlanmaya başladı. Aslında hepsi en az bir yarışmaya katılmış ve en az bir dizide rol almış cast oyuncuları.. Hiçbiri de masum aile çocuğu değil..

Örneğin ”Bu Tarz Benim” yarışmasına katılan İzmirli genç manken Ceyda Kırıcı,Bridal book dergisi’nin katolog çekimleri için tesettürle Abdurrahman Arıbaş’ın objektifinin karşısına geçti.
kismetseolurceydakirici-tesettur
Yani para nerede oyuncular orada.. Maço olduğu iddia eden ve elinden tespih düşmeyen Serhan, yarışmada kendisini iş adamı olarak tanıtmıştı ancak mankenlik ve oyunculuk yaptığının ortaya çıkacağını belki de hiç düşünmemişti.. Bu Tarz Benim yarışmasında bile boy göstermiş. Emre ve Eser de aynı şekilde modellik yapmışlar. Diğer tüm gelin adaylarının da ufak tefek rolleri ve yarışmaları var. Daha fazlasını görmek için Instagramda kismetseolurgercekler sayfasına bakabilirsiniz.
Sonuç olarak bu yarışma bir safsatadır.. Kime hangi adayla aşk yaşaması söyleniyorsa o rolü oynamak zorunda. Kime kavga etmesi söyleniyorsa o yapılıyor. İzlemeye gerek yok..

aycabegenevlini canselcorduk-cilgindersane eserwest-bestmodel kismetseolurceydakirici-tesettur serhanceliker serhancelikermanken

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir