İpek Yaylacıoğlu: Saçlarıma Daha Çok Özen Gösterdiğim Bir Gerçek

İpek Yaylacıoğlu ilk kez TV reklamlarında karşımıza çıktı ve daha sonrasında “Ihlamurlar Altında” dizisinde sıkça görmeye başladık. “Kardeş Payı” dizisinde beğenilen oyunculardan biri olan güzel oyuncuya, güzelliğini  ve formunu nasıl koruduğunu sorduk…

 

İpek Hanım Başarılı bir oyuncusunuz. Küçük yaşlarda oyunculuğa başladınız. İki ayrı dizide oynuyorsunuz. Bu tempo ağır gelmiyor mu?
Tabi ki zorlandığım günler oluyor ama ben çalışmayı seven biriyim. Repo günlerimde bile evde boş durmayıp şapka veya saç aksesuarı yapıyorum. Çok çalışmanın tek sıkıntısı ileriye dönük program yapmakta zorlanıyorum.

“Kardeş Payı” dizisinde sevilen bir karaktersiniz. Set arkadaşlarınız da eğlenceli kişiler. Sette yaşadığınız eğlenceli olaylar oluyor mu?
Olmaz mı! Hepsi yüksek enerjili insanlar dolayısıyla bol kahkahalı bir set ortamımız var.

Oyunculuğun yanında başka çalışmalarınız da var. Wicked markalı tasarım ürünlerinizden bahseder misiniz?
İngiltere’de aldığım şapka eğitimi sonrası profesyonel olarak şapka ve saç aksesuarları yapmaya başladım. Ürünlerimi iki kategori olarak ele alıyorum: Abiye ve gelin. Tasarımlarımın tamamını el işi ve tek olarak üretiyorum. Ürünlerime göz atmak isterseniz: wickedbyipek.zet.com

Duru bir güzelliğiniz var. Güzelliğinizi korumak için özel formülleriniz var mı?
Öncelikle teşekkür ederim : ) Setten döndükten sonra makyajımı temizlemeye özen gösteriyorum. Hassas bir cildim olduğu için ona göre ürünler kullanıyorum. Saçlarıma daha çok özen gösterdiğim bir gerçek : ) Bu ara favori markam Tigi ve her daim favorim olan Yves Rocher ürünleri. Saçımın yeni rengi de çok soruluyor o da bakır kızıl : )

Formunuzu nasıl koruyorsunuz? Düzenli spor yapar mısınız?
Spor salonuna gitmekten çok hoşlanmıyorum, zaten vaktim de olmuyor ama arada bir pilates yapıyorum. Onun dışında evde T25 programını uyguluyorum. Fast food a bayılsam da yememeye çalışıyorum.

Aşk hayatınız da merak ediliyor. İlkokul arkadaşınız Hakan Bey ile ilişkiniz nasıl başladı?
Hakan’la ilkokul arkadaşıyız. Doğru zaman buymuş ki o kadar zaman sonra birbirimizi bulduk ve şimdi çok mutlu bir birlikteliğimiz var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir