İnternetten Bir Kızla Nasıl Tanışılır?

Zaman o kadar değişti ki artık ilk tanışmalar internet üzerinden yapılır oldu. Şimdilerde evlilikler bile internetten tanışan insanlar arasında yapılıyor. İnternetten tanışmak eskilerde olduğu gibi artık kötü algılanmıyor çünkü artık her genç ve yaşlı insanın sosyal medya sitesinde bir profili var.

Erkeklere internetten bir kızla tanışma konusunda bazı tavsiyelerde bulunacağız. Bir kız ile tanışma aşamasında iken dikkat etmeniz gereken birçok nokta var. İlk kez konuştuğunuz kıza asla samimi sözlerle yaklaşmayın, samimi olmanız karşı tarafın herkese karşı böyle olduğunuz imajını verecektir. Kesinlikle ilk konuşmalarda görüşme teklif etmeyin, aceleci olmanız da karşı tarafa kötü bir izlenim verecektir. Siz konuşmayı akışına bırakın ve görüşme teklifini bir süre karşıdan bekleyin. Eğer ki karşı taraf görüşme isteğini belli ederse “bir şeyler içelim mi?” şeklinde soru yöneltin. Konuştuğunuz kızın telefon numarasını kesinlikle ilk konuşmalarda istemeyin, bırakın telefon numaranızı o istesin veya görüşme sırasında telefon isteme aşaması kendi kendine gelişsin.

İnternetten tanışırken karşı tarafa güven vermelisiniz. En çok dikkat edilmesi gereken de herhangi bir platformda konuşurken telefon numarası istememeniz olacaktır. Birçok erkek ilk konuşmada telefon numarası isteyerek aceleci davranmakta ve karşı tarafın güvenini sarsmaktadır.

Sormak istediklerinizi bu konuya yorum olarak yazabilirsiniz. Bol şanslar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir