Hee Alerji Cihazı İle Alerjiden Kurtulun!

Alerjik rinit ve saman nezlesi olarak adlandırılan mevsimsel alerjiler günlük hayatı çok etkileyen bir rahatsızlıklardır. Mevsimsel alerjiler kısa zamanlı sürse de hayatınızı mahvetmeye yetebiliyor. Alerjik rinit ise kronik bir rahatsızlık olduğu için bir ömür boyu bizi çileden çıkarıyor.

Alerjiye bağlı olarak burun akıntısı, burun tıkanıklığı, burun kaşıntısı, göz akıntısı, göz kaşıntısı, hapşırma gibi etkiler meydana gelebiliyor. İlaç kullanımının da birçok yan etkisi olduğu gibi sürekli kullanım da oldukça zor olabiliyor.

Artık ilaçsız olarak da alerji semptomlarını azaltabilmek mümkün. Kırmızı ışık teknolojisi kullanılan fototerapi yöntemi ile alerji etkilerini azaltan bu cihazla hızlı rahatlama sağlanabiliyor. Burna kolayca takılan Hee Alerji cihazı bir seferde 3 dakika kullanılıyor ve 3 dakika boyunca 660 nanometre dalga boyundaki kırmızı ışık ışınları yayarak hücrelerin histamin salgısını baskılamaktadır.

Hee Alerji Reliever Etkisi klinik çalışmalarla kanıtlanmış bir cihazdır. İlaç içermez, yan etkisi yoktur ve sadece ışık ile rahatlatmaktadır. Kullanımı son derece kolaydır. 6 yaş üzeri için kullanımı uygundur. Sabah ve akşam 3’er dakika olmak üzere günde iki kez kullanılmaktadır. Çok fazla alerjene maruz kalan bir kişi iseniz günde 3 kere kullanım yapabilirsiniz. Bu cihaz T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından SINIF-IIA Medikal Cihaz olarak sınıflandırılmıştır. T.C. Sağlık Bakanlığı UTS Ürün Takip Sistemi’nde kayıtlı olup eczanelerde satışa sunulan bir cihazdır.

2 gün kullanım sonucunda semptomlar azalmaya başlamaktadır. 2 gün kullanım sonrası rahatsızlık azalacak ve etkin bir tedavi için düzenli kullanıma devam edilmesi gerekecektir. Siz de alerji rahatsızlığına çözüm olabilecek bu cihazı satın almak isterseniz heealerji.com adresinden kolayca sipariş verebilirsiniz.

Bir yorum

  1. Ben cevap vereyim size .Ben Koç medikalden aldım Ankara merkezli.Ben de ilk başlarda etkisiz olduğunu düşündüm,ilgili bayanı aradım bana ısrarla 30 gün devam etmemi söyledi.Umudum yoktu ama düzeldi.Biraz beklemek ve düzenli uygulamak gerekiyor.300 tl fiyatı çok görenler var.ÇEKMEYEN BİLMEZ BU DERDİ.İnsanın gözü parayı görmüyor bir süre sonra.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir