Hayalinizdeki Yatak Odası: Yataş Bedding Baza Modelleri

Hayalinizdeki Yatak Odası: Yataş Bedding Baza Modelleri  

Sağlıklı bir yaşamın altın anahtarı dinlendirici ve kaliteli bir uykudur. Kaliteli bir uykunun en önemli öğesi yataktır. Yataş Bedding’in kaliteyle bezenmiş ayrıcalıklı dünyasından seçtiğiniz yatağınızın ihtiyacı olan en önemli şeyse yatak ile uyumlu bir bazadır. Yatakta olduğu kadar bazada da iddialı olan Yataş Bedding, geniş renk yelpazesi ile birlikte desteklediği şık ve kullanışlı baza tasarımlarını tek ve çift kişilik seçenekleriyle kullanılarının beğenisine sunuyor. 

Oda Tasarımında Pusula Görevi Görecek Baza Modelleri 

Evimizin en önemli alanı huzurlu bir yaşam için hayati bir önem taşıyan yatak odasıdır. Sağlıklı bir uyku için yatak ve baza kadar önemli olan bir diğer unsur da yatak odasının yerleşimidir. Yatak odasında rahat ve güzel bir dekorasyon için nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız odanızı dizayn etmeye yatak odasının kuşkusuz en önemli eşyası olan bazadan başlayabilirsiniz. Farklı kumaş yapılarının yardımı ile odanızda hakim olacak dokuyu kolaylıkla belirleyebilir ve diğer eşyalarınızı yatağınıza göre konumlandırabilirsiniz. Onlarca renk seçeneği arasından kişisel zevkiniz dahilinde seçtiğiniz baza ve başlık sayesinde diğer eşyalarınızın rengini yatağınızla uyumlu bir şekilde belirleyebilir ve hayalinizdeki yatak odasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  

yatas yatak modelleri

Yaratıcı Modeller: Yavrulu Baza ve Hareketli Motorlu Baza 

Bir baza elbette estetik ve şık bir tasarıma sahip olmalıdır. Ancak rahatlık ve daha iyi bir ev yaşamı için bunlardan daha mühim olan bazanın kullanışlı olmasıdır. Ürünlerini teknoloji ile buluşturan Yataş Bedding, yavrulu baza modeli Pop-Up ve hareketli motorlu baza modeli Move Up Tetra ile kullanıcılarına unutulmayacak bir deneyim yaşamayı vadediyor. Amortisör ve makaslarla donatılan ve paslanmaz çelikten üretilen Pop-Up yavrulu baza modelinde güvenlik ön plana çıkıyor. İstendiğinde tek kişilik istendiğinde çift kişilik yatak haline gelebilen Pop-Up ile evinizde misafirleriniz için yeriniz her zaman hazır. 

İstediğiniz farklı pozisyonlarda kullanabileceğiniz, Move Up Tetra hareketli baza modeli ile televizyon izlerken veya dizüstü bilgisayar ile yatak keyfi yaparken sırt veya bel ağrısı çekenlerin yardımına koşuyor. Yatak rahatlığını en üst seviyeye taşıyan tasarım aynı zamanda fiziksel rahatsızlığı olanlar için de her türlü kolaylığı sağlıyor. Dört farklı bölgeden hareket ettirebilme imkanı ile çift kişilik bazalarda, çiftler kendi bölümlerini özgürce hareket ettirebiliyor. 

yatas baza

Uzun Kullanım Ömrü ve Geniş İç Hacmi Sunan Modeller 

Sağlam iskelet yapısı ve kaliteli kumaşlarla kaplanmış dış yüzeyi ile üretilen bazalar uzun yıllar boyunca kullanım garantisi veriyor. Farklı kumaş türleri ile kullanıcıya çeşitli dokunuş ve hissiyat fırsatı tanıyor. Uzun kullanım ömrünün yanı sıra farklı ve şık tasarımı ile ürünü değiştirmek senelerce aklınıza dahi gelmeyecek. Her duruma ve isteğe göre üretilen ürünlerde sandıksız olarak tasarlanan Bliss modeli sandıklı modellerin aksine daha düşük ağırlığı ile ürünü hareket ettirme imkanınızı üst düzeye taşıyor. Sandıksız modellerin yanı sıra depolama alanı ihtiyacınızı giderecek sandıklı modeller geniş iç hacmi sayesinde pek çok ürünü yatağınızın altında saklama olanağı sağlıyor. Ayakları yerden yüksek olarak üretilen ürünler, bazanızın altını ve etrafını daha kolay temizleme fırsatı tanıyarak hijyene de önem veriyor. 

Baza Fiyatlarında Her Bütçeye Uygun Fırsatlar 

Çift kişilik ve tek kişilik baza tasarımlarında güvenlik garantisi veren, kullanışlı modeller sunarken bir yandan da zarafet ve şıklığı ön plana çıkaran Yataş Bedding, ürünlerini uygun fiyatlara kullanıcısına sunuyor. Rahat, şık ve aynı zamanda kullanışlı bir yatak odası; kaliteli, sağlıklı ve huzurlu bir uyku için gerekli olan uyku ürünlerini Yataş’ta bulabilirsiniz. Şimdi siz de Yataş Bedding’in yaratıcı dünyası ile tanışın ve konforlu uykuya bir adım daha yaklaşın! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir