Gülben’in Kıyafetleri

Show Tv’nin sabah kuşağında program yapan Gülben Ergen’in yaklaşık iki yıl içinde 10 kilo vermesiyle giyim tarzı da değişti. Şeyda Coşkun ile birlikte spor ve diyet yaparak forma giren ve formunu koruyan Gülben’in kendine farklı bir güveni geldiği gözlerden kaçmıyor. Vücudunu sergilemekten kaçınmıyor, genelde mini elbiseler giyiyor.

Yalnız programa gelen her konuğun söylediği şarkıyı “Mükemmel!” buluyor. Her genel konuğa hayran oluyor ve sürekli gülümsüyor. Dikkat edilirse eğer kameralar onu çekerken birden şarkıya gülümseyerek eşlik etmeye başlıyor. Uzak çekimlerde ise gülümsemeden öylece duruyor. Doktorların konuk olarak geldiği günlerde anlatılan her şeye hayran kalıyor. Her şeye abartılı tepkiler veriyor. Örneğin bugün programa gelen Ender Saraç’ın “Hamur açarken ellerinize yapışırsa elinize yağ sürün. Bu şekilde yapışmaz.” buluşuna(!) öyle bir şaşırdı ki dünyanın sırrı çözülmüş zannedersiniz. Enteresan.. Yapmacıklıklardan sıkılmadık mı?

Bu arada programın yeni saati 12.30.

Neyse gelelim kıyafetlere.. Kıyafetlerden oluşan galerimize göz atabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Merhaba Gülben Ergen sızden özel bir ricam olacak bana artik giymediginız kiyafetlerinizden elbise pantolon bluz hic farketmez gönderebilirmısıniz cok rica edecem simdiden tesekkür ederim daimı izleyiciniz songül yilmaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir