Eslem Akar Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Televizyonların göze aşina gelen isimlerinden biri olan Eslem Akar’ın hayatına dair birçok şey merak ediliyor. Son zamanlarda ise Kafalar adıyla anılan YouTube ekibinin vizyona girmeye hazırlanan filminde rol aldı. Kendinden Kaçak isimli Filmin başrollerinde Atakan Özyurt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı ile birlikte Eslem Akar da rol alıyor. Beklenen film 8 Nisan’da sinemalarda olacak.

eslem akar

Eslem Akar Kimdir?
23 Mart 1998 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İköğretim ve orta öğretim eğitimini Terakki Vakfı Okulları’nda tamamlamıştır.  Yüksek öğretim eğitimine Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi ile devam etmiştir.  

Kameralar karşısına ilk kez TRT 1 ekranlarında yayınlanan  ‘Sen De Gitme’ adlı televizyon dizisi ile geçen Eslem Akar, ayrıca ‘3 Mota Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi’nde de 4 sene boyunca grup dersleri almıştır.  En önemli çıkışını Avlu adlı dizideki Ecem karakteri ile yaşayan güzel oyuncu, 4N1K, Güvercin yapımlarında da yer almıştır. 

Başarılı oyuncu şimdilerde ise Atv ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Hakim’ adlı dizide Deniz karakterine hayat vermektedir. Koç burcu özelliklerine sahip olan Eslem Akar, 1.60 metre uzunlukta ve 54 kilogram ağırlıktadır.  

Kendinden Kaçak Filminin Konusu

Kendinden Kaçak, üzerlerine atılan bir suç nedeniyle hapse giren üç arkadaşın hikayesini konu ediyor. Bilgisayar bağımlısı olan Atakan, Fatih ve Bilal, bu tutkuları nedeniyle hayatı kaçırır. Oyun oynarken dünya ile bağlarını koparan üç genç, yakınlarında meydana gelen bir hırsızlık olayının üzerlerine kalmasıyla kendilerini hapiste bulurlar. Kendilerine büyük bir komplo kurulduğunu düşünen Atakan, Fatih ve Bilal, hapishane müdürü Arif’in baskıları, hapishane ortamının ve mahkumların gerginliğine daha fazla dayanamaz ve kaçıp, kendilerine kurulan komployu ortaya çıkarmaya karar verir. Zor olsa da kaçmayı başaran üç arkadaş, bu sırada kendilerini beklenmedik durumların içinde bulur. Kafalarındaki soruların cevaplarını buldukça daha kötü bir hale geken Atakan, Fatih ve Bilal, hiçbir şeyin düşündükleri gibi olmadığını keşfeder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir