Jet Sosyete Devam Edecek Mi?

Gülse Birsel’in yazdığı ve aynı zamanda rol aldığı komedi dizisi Jet Sosyete’nin devam edip etmeyeceği merak konusuydu. Kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine kavuşan dizi çok seviliyordu. TV dizilerinin kanallarda uzun süre gösterime sahip olması sebebiyle gereksiz yere uzatılan bölümlere Birsel de tepki göstermekte ve bölümler arasında lafını esirgemeden ima etmekteydi. Yayın süresini doldurabilmek adına gereksiz yere sahneler uzatılıyordu. Bu da hem oyuncuları yoruyor hem de izleyicileri sıkmaya başlıyordu.

jet sosyete yeniden

Gülse Birsel’den 50 dakikalık dizi
TV’ye veda eden Jet Sosyete dizisi final yapmamıştı. Sadece kısa bir mola vermişti. İzleyiciler sürekli Birsel’e soruyordu. O da sonunda beklenen cevabı verdi ve kısa süre sonra içinde Şevket Çorumlu’nun da olduğu dizinin başlayacağını duyurdu. Çekimler haftaya başlıyor.

İnstagram hesabında şu ifadeleri kullandı:
Jet Sosyete yeniden başlayacak mı?
 “Milyonlar tek yürek, akıllarda aynı soru: Jet Sosyete ne zaman? Efenim biz bu hafta sete giriyoruz, siz bir dijital platformda Ekim ayında 50 dakikalık çakı gibi bölümlerimizi izlemeye başlayacaksınız. Zaten ilkbahardan beri bunu söylüyorum, yani değişiklik yok.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir