Mütevazı Bir Düğünle Evlendi

Ünlüler söz konusu olunca, genelde şatafatlı, görkemli düğün törenleri bekleniyor. Büyük otellerde veya ünlü saraylarda gösterişli konseptlerle süslenmiş düğün mekanları hayal ediliyor. Ünlü bir isim herkesi şaşırttı ve Edirne Keşan’da yapılan sade bir düğün töreniyle dünyaevine girdi.
O ünlü isim, eski Dünya Güzeli model ve oyuncu Azra Akın. Kendisi 4 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı Atakan Koru ile evlendi.
Düğün bir kır lokantasında yapıldı. Gelinliğin tasarımı ise ünlü modacı Cemil İpekçi’ye ait. Akra Akın’ın gelinlik modeli kabarık değil. Üzerinde iğne oyası işlemeleri var. Azra Akın’ın saçları da basitçe serbest bırakılmış. Makyajı da yine çok çok az ve abartısız.
azra akin gelinligi
Azra: “Cemil benim için çok özel biri. Bizim birbirimize uğur getirdiğimizi düşünüyorum. Bu düğünde beraber olmak beni çok mutlu etti. Aynı zamanda gelinliğimi hazırladı. Bu benim için çok anlamlıydı. İğne oyasıyla işledi. Cemil, bu toprakların kültürü ve zamanın ruhunu çok iyi harmanlayan biri. O yüzden çok mutlu oldum” dedi.

Atakan Koru kimdir?
Atakan Koru, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunudur.
Üniversite lisansını İşletme Mühendisliği bölümünde tamamladı.
Aslen Edirne Keşanlıdır.
İngilizce, İtalyanca, Portekizce ve İspanyolca dil bilgisi bulunmaktadır.
İstanbul’da meşhur bir alışveriş merkezinde kafe işletmeciliği yapıyor.
Çiftçilikle ve ticaretle uğraşan Atakan Koru’nun ailesi, binlerce dönüm tarım arazisinde çeltik üretimi yapıyor.
Atakan Koru’nun ziraat mühendisi olan babası Ahmet Koru ve annesi emekli öğretmen Seniye Koru, İpsala merkezde mütevazi bir yaşam sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir