Erkan Şamcı Aşılı Mıydı?

Ani ölümüyle takipçilerini üzen ekolojik yaşam uzmanı Erkan Şamcı koronavirüsü sebebiyle hayatıyla kaybetti. Sürekli olarak organik yaşamı tavsiye eden, kimyasal maddelerin hayatımıza zararlarını anlatan Şamcı’nın ani ölümü, hayatın ne kadar kısa ve acımasız olduğunu düşündürdü. Şamcı’nın eşi vefat haberini “Değerli eşim Erkan Şamcı, 4 Şubat 2022 tarihinde Hakk’ın Rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Pazar günü Fethiye’de Rıdvan Cami’nden kaldırılıp öğle namazını müteakiben Çatalarık Mezarlığına defnedilecektir. Başımız sağ olsun…” sözleriyle duyurdu.

erkan samci 1

Erkan Şamcı Koronavirüs Aşısı Oldu mu?

Profilinde paylaştığı bir videoda aşının henüz net etkilerinin olmadığını, dezenfektan, maske ve mesafeye dikkat edilmesi gerektiğini ifade etti. Bu yüzden koronavirüsü aşısını yaptırmadığı ve aşı karşıtı olduğu düşünülüyor.

Erkan Şamcı Kimdir? Nerelidir?

Erkan Şamcı, 1959 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. İlköğretim, ortaokul ve lise eğitimini Anadolu’nun farklı şehirlerinde tamamladı. Ardından 1984 senesinde Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden mezun oldu. Şamcı, ekolojik yaşam uzmanı, araştırmacı, aktivist, yazar, radyo ve TV programcısıdır. Erkan Şamcı katıldığı televizyon programlarında doğal şampuan yapımından, biber ve domates yetiştirmeye, doğal bulaşık deterjanı yapımından çim döşeme ve ekme konularına kadar bilinmesi gerekenleri anlatmasıyla adını geniş bir kitleye duyurdu. Şamcı, TV360, 24 TV ve TRT gibi kanallarda program hazırlayıp sundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir