Emir Berke Çok Şımardı

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde çok sevimli bulunmuştu, doğaldı ancak zaman geçtikçe büyüdü ve eski sevimliliği kalmadı. Bazıları içinse itici bile görünmeye başladı. Çevreden çok ilgi gördü. Bu ilgiyle birlikte çok şımardı. Artık onu görünce kanalı değiştirenler bile var.

Bir önceki dizisi olan ‘Küçük Ağa’da da kaprisleriyle çalışanlara zor anlar yaşatan hatta bir oyuncunun seti terk etmesine neden olan Emir Berke Zincidi henüz 9 yaşında. “Bir Deniz Hikayesi” dizisinin çekimlerinde de şımarıklıklarına devam ediyor. Çekimlerine İstanbul’da başlanılan ve Marmaris Bozburun’da devam eden dizinin setinde et krizine giren oyuncu, ekibi şimdiden bezdirdi.
Nusret Restoran dışında başka bir yerden et yemeyen oyuncunun bu isteği için set ekibinin, işletmenin Bodrum şubesinden özel olarak et getirdiği iddia edildi.Bu zahmetle iş için 110 km yol alan set görevlilerinin ise bu duruma isyan ettiği öğrenildi. Kimse babası olmak istememişSetin İstanbul ayağında da aynı tutumu sergilediği söylenen Emir Berke Zincidi’yle ilgili bir başka iddia ise kaprisleri nedeniyle yapımda babasını canlandıracak oyuncunun bulunamaması yönündeydi. Teklifi ilk kabul eden Emre Kızılırmak’la kamera karşısına geçildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir