Elektrikli Battaniye Tavsiyeleri

Kış günleri geldi çattı ve yataklar artık buz gibi oluyor. Buz gibi yatağa girmek yerine sıcacık bir yatağa girmek için elektrikli battaniyeler imdadımıza yetişiyor. Tehlikeli olduğu söylense de elektrikli battaniye tavsiye ediyoruz. Kaliteli bir ürün alarak ve doğru kullanarak sorunsuz kullanım sağlayabilirsiniz.

Ucuz bir elektrikli battaniye alarak yangın çıkarma tehlikesi yaşamak yerine ismi bilinen ve onaylı bir ürün satın almalısınız. Battaniyeyi yatağa yatmadan yarım saat önce sıcak konumda çalıştırıp yatağa yatacağınızda kapatmalısınız. İçinde yattığınız süre çalışması durumunda yangın tehlikesi olacağı gibi radyasyon etkisi de mevcuttur.

Elektrikli battaniye kullanımı nasıl olmalıdır ? Uzmanlar elektrikli battaniye çalışırken içinde yatmanın birçok hastalığa sebep olabileceğini belirtmektedir. Yatmadan önce kapatmak zararlı etkilerini ortadan kaldırmaktadır. Tıpkı saç kurutma makinesi gibi zararlı bir etki oluşturmakta ve çalışırken uzak durulması gerekmektedir. Çalışmaz durumda iken herhangi bir zararı bulunmaktadır. Ucuz ve kalitesiz ürünlerin yangın çıkarma ihtimali olduğu unutulmamalıdır. Güvenli bir yerden ve onayları bulunan ürünler tehlikeli olmayacaktır.

Aşağıdaki adresten %100 güvenli olan, TSE, ISO belgelerine sahip Isıtel marka elektrikli battaniye ürününe ulaşabilirsiniz.
http://www.netavantaj.com/isitel-elektrikli-battaniye-tek-ve-cift-kisilik-100-guvenli

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir