Elçin Sangu’nun Saçları

Star TV’nin sevilen dizisi “Kiralık Aşk” ile gözler önüne gelen Defne karakterini canlandıran Elçin Sangu son zamanlarda en popüler isimler arasında. En çok saç renginin doğal olup olmadığı merak ediliyor. Eğer boyaysa da hangi renk olduğu ve ismi isteniyor. Bazı kadınlar gidip aynı renkten boyatmak istiyor.
Elçin Sangu’nun saç rengi bakır kızıl tonlarındadır. Bu rengi tutturmak kolay değil elbette. Tıpatıp aynısı olmayabilir. Kendisi beyaz tenli olduğu için ona çok yakışıyor.
Elçin Sangu’nun doğuştan kendisine ait olan bir renktir. İnanmayanlar için çocukluk fotoğraflarını yayınladı.
elcinsangusaclari

Elçin Sangu Çerkez asıllıdır. 1985 İzmir doğumludur. “Kimse ölmesin” tweetiyle terör yandaşı olmakla itham edilen Sangu’nun cevabı şöyle:
Ülkemizde yaşanan siyasi çekişmeler yüzünden ne küçük kız çocukları , ne sevdiklerinin özlemindeki askerler,ne babalar ne de bebekler ölmesin yani’ insanlar ölmesin’ istedim. Silahı ve ölümü savunanların yanında asla olmadım, olmayacağım. Buna rağmen benim kanlı bir terör örgütünden yana olduğumu iddia edenleri kendi vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum ve kamuoyuna havale ediyorum. Konuyla ilgili olarak bana destek olan her bir cana tek tek teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir