Ebru Şallı Oğlunu Kaybetti

Ünlü manken, sunucu ve plates eğitmeni olan Ebru Şallı’nın oğlu Pars, 8 yaşında hayatını kaybetti. Eski eşi Harun Tan’dan olan oğlu, 1 yıldır lenfoma tedavisi görüyordu.

Pars Tan, kılınan cenaze namazının ardından İstanbul Kilyos Mezarlığı’nda dualarla defnedildi. Acılı anneye sabırlar diliyoruz.

ebrusallininoglu

Lenfoma nedir?
Lenfoma hastalığı; vücudun savunma hücreleri olan lenfositlerin kanserleşerek kontrolsüz büyümesidir. Lenf kanseri en sık görüldüğü yerler; lenf bezleridir. Lenf bezleri vücudun en önemli savunma mekanizmalarından biridir.

ebru salli oglu pars tan

Ebru Şallı kimdir?
Ebru Şallı 15 Ocak 1977 yılında dünyaya geldi. Türk model, sunucu ve pilates eğitmeni. 1995 yılı Queen of Turkey yarışması birincisidir.

1993 yılında fotomodellik yapmaya başlamış, 1996 yılında Nişantaşı Kız Lisesi’ni bitirmiş sonrasında üniversite eğitimine devam etmemiştir. 1997 yılında Ozan Orhon ile evlenmiş bir yıl sonra boşanmıştır.Unutabilsem, Belalım Benim, Gölge Çiçeği adlı televizyon dizilerinde oynadı, Reyting Hamdi’de bir süre rol aldı. Harun Tan’la evlendikten sonra podyumları bıraktı. Bu çiftin 2004 yılında Beren adlı bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Bir de Pars adında bir oğulları vardır. Ebru Şallı verdiği bir röportajda vejetaryen olduğunu belirtmiştir.

pars tan ebrusallininoglu

Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak adlı bir kitap yazdı ve pilates için egzersiz videosu yayımlandı. Daha sonra tv8 ekranında Ebru’nun Mutfağı adlı bir program sundu. Hafta içi her gün Beyaz TV’de Ebruli programının sunuculuğunu yapmaktadır.

harun tan oglu pars ebru
Harun Tan ve oğlu Pars Tan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir