Ebru Baki & Bülent Aydemir Samimiliği

Habertürk TV’de program sunan Ebru Baki’nin canlı yayınına Habertürk Ankara temsilcisi Bülent Aydemir katıldı. Görüntülü olarak sohbete başlayan ikili arasındaki samimi konuşmalar, gülüşmeler birtakım dedikodulara yol açtı. Canlı yapılan bağlantı sırasında, beklemelerin yaşanması ve bu beklemeler sırasında gülümsemelerin yaşanması aslında normal bir durum. İkilinin birbirlerini yakından tanıdıkları bir gerçek. Ancak özel hayatlarına baktığımızda ve yayının tamamını izlediğimizde gerçek bir bilgi sahibi olabiliyoruz.

bulentaydemir ebrubaki ask

Bülent Aydemir evli mi?
Habertürk Ankara temsilcisi olan Bülent Aydemir, 1976 Diyarbakır doğumlu. Daha önce İhlas Haber Ajansı’nda çalışan Aydemir, hükümete yakın bir isim. Evli ve iki çocuk babası.

Ebru Baki evli mi?
Habertürk’te program sunuculuğu yapan Ebru Baki, 1975 İstanbul doğumlu. 1.68 boyundaki Baki, bekardır.

Ebru Baki ile Bülent Aydemir arasında aşk mı var?
İkilinin programda zaman zaman bağlantıları oluyor. Canlı video yöntemiyle yapılan bağlantılarda samimiyet olmasının sebebi, programın ciddiyetten uzak olmasıdır. Programı sürekli olarak izleyenler, aslında onların arasında bir gönül ilişkisi olamayacağını iyi bilirler. Bülent Aydemir, programda bazen çocuklarından da bahseder. Mutlu bir evliliği vardır.
Videonun kısa bir şekilde, üzerine romantik müzik eklenerek sosyal medyada yayılmasıyla söylentiler artmıştır. Aslı astarı yoktur. =)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir