Dilan Polat’ın Prada Tokaları

Sosyal medya fenomenlerinden olan Dilan Polat, aynı zamanda bir iş kadını olarak da karşımıza çıkmaya devam ediyor. İnstagram adresini aktif olarak kullanan Polat, pahalı markalardan yaptığı alışverişlerle herkesi şaşırtmayı başarıyor. Son olarak saçına taktığı klipsli tokanın fiyatı takipçilerinin dudaklarını uçuklatmaya yetti.

prada toka

Dilan Polat’ın Prada Tokalarının Fiyatı Nedir?

Sadece bir adet tokanın fiyatı 8.100 TL olarak satışa sunuluyor. Üzerinde PRADA yazan tokanın markası dışında hiçbir özelliği yok. Dilan Polat’ın kızı Nilda’nın saçındayken kırılan toka için Prada markası iade talep etti. Hasarın karşılanacağı bildirildi.

Üç çocuklu bir ailenin ortanca çocuğu olan Dilan Polat, 21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Genç yaşta annesini kaybettiği için bir süre teyzeleri tarafından büyütüldü. İş hayatına doğum fotoğrafçılığı ile başladı ve birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yaptı. Daha sonra ise ablası ile birlikte güzellik merkezi açtı ve yakaladığı başarı ardından şube sayısını çoğalttı. Genç yaşta bir evlilik yapan Dilan Polat’ın 2 çocuğu var.

Markanın diğer toka modelleri ise şöyle:dilan polat tokalar prada

Bakınız: https://www.kadinbakisi.com/dilan-polat-lastik-tokaya-servet-odedi/35389/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir