Dandinista Geliyor!

Okan Bayülgen Star Tv kanalında yeni yayın dönemine başlıyor. Okan Bayülgen’in sunacağı Dada Dandinista renkli konukları ile Cumartesi, 23.30’da izleyici ile buluşacak.

Programda Medya arkası, dandinistan haber bülteni, kamu spotu, burç yorumcusu, studyo canavarı buling gibi Okan Bayülgen’e özgü birbirinden eğlenceli skeçleriyle başlıyor. Artık uykusuz geceler yeniden başlıyor. İyi ki ertesi gün pazar ki rahatça seyredebileceğiz.

İlk bölümün konukları: Funda Arar, Büşra Pekin, Sinan Çalışkanoğlu, Mesut Yar, Osmantan Erkir ve Zahide Yetiş. Zahide Yetiş’in taklidini yapacak olan Okan Bayülgen “Şayeste Hoşverdi” karakteri ile karşımıza çıkacak. Siyah saçları ve makyajıyla herkesi kendine hayran bırakacak. Dandinista programını izlemek için cumartesi gecesini bekleyeceğiz.

okanbayulgensayeste

Okan Bayülgen Mesut Yar’ın programına konuk olduğunda şunları söylemişti: “Geçen gün çok tanınmış bir doktora gittim. Ultrasonda pankreasımın üzerinde 1.5 santimlik bir tümör olduğunu söyledi. ‘Kanser miyim?’ diye sordum. Buz kestim, aklıma kızım İstanbul geldi.” Doktorun açıklaması üzerine 1 saat kendisine gelemediğini söyleyen ünlü yıldız “Testler yapıldı. Meğer kanser değil, önemsiz bir şeymiş” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir