Bu Teyzeler Çok Çılgın!

Star Tv’de yayınlanan “Çılgın Teyzeler” adlı yarışma- eğlence programındaki teyzeler yaptıkları aktivitelerle kendilerine kocaman birer “Maşallah” dedirtiyor. Öyle ki teyzelerin yaşları minimum 50 ve 72’ye kadar uzanıyor. Birçok genç insanın yapmaya cesaret edemeyeceklerini onlar gözü kapalı yapıyor.

Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelmiş teyzeler dünya turu yapıyor. Hindistan, Cape Town, Arjantin gibi birçok ülkeyi gezmeye devam etmekteler. Okyanusta dalış, balık tutma, bir yerlerden atlamalar, danslar, bokslar, sporlar, fille geziler, Afrika’da safari bile yaptılar. Gerçekten belli bir yaştan sonra onlara şans gülmüş. Geçtiğimiz bölümde çok adrenalinli hız eğlence trenlerine bile bindiler. Bungee Jumpingi andıran eğlence makinelerinde sallandılar. Bizler nefeslerimizi tutup izledik.

Duygu Teyze yarışmanın en yaşlısı ve 72 yaşında. Bu yaşına rağmen yarışma ve danslarda oldukça başarılı. Aynur Teyze 54 yaşında ve çok neşeli bir yarışmacı. Zehra Teyze ki genç kızlara taş çıkartan fiziğiyle ona teyze demeye utanıyoruz, 50 yaşında. Toplam 5 teyze kaldı ve her bölümde bir teyze yarışmaya veda ediyor. Eğlenceli bir yarışma. Gözlerindeki mutluluk ve yaşama sevinci görülmeye değer.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir