BTS Army Grubu Tehlikesi!

Ergenlik çağlarındaki çocukların hayran olduğu gruplardan biri de BTS ve diğer türevleri. Çocuklar tarafından sadece şarkıları değil yaşam tarzları da ilgi çekiyor ve taklit ediliyor. Çocukları “cinsiyetsiz toplum” şeklinde bir düşünceye sevk ettiği iddia ediliyor. Çocuklar bu gruplara aşırı bağlı ve tartışmak dahi istemiyorlar.

bts army grubu tehlikesi

Maalesef günümüzde çoğu Hollywood yıldızı insan artık çocuklarını cinsiyetsiz yetiştirdiklerini açıklıyor. Yani belli bir yaşa gelince çocuğun kendi cinsiyetini seçmesini bekleyeceklerini söylüyorlar. İsveç diline giren ‘hen’ kelimesi de çocuklara kız veya erkek şeklinde hitap edilmesinin önüne geçmesi beklenen yeni bir kavram olarak sunuluyor. Fransa’da artık anne ve baba kelimeleri yerine ebeveyn1 ebeveyn2 ifadelerinn kullanılacak olması da son günlerde çıkan haberlerden. Bu durumda BTS ve benzeri grupların cinsiyetsiz tutumunun tek başına bir hareket değil, bir dizayn girişiminin parçası olduğu söylenebilir.

Hayran kitlesi genellikle 15-16 yaş altı olan BTS grubunun çok masum bir grup olmadığını ve çocuklarınızı mümkün olduğunca uzat tutmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir