Bilge Su Işık Kimdir?

Ünlü YouTuber’in adı geçtiğimiz gün başına gelen trafik kazasıyla daha çok duyulmaya başladı. Haber sitelerinde, otomobilinin üzerine bir kepçe aracının kayarak geldiği ve aracının pert olduğu yazıyordu. Onu tanımayanlar da kim olduğunu merak ediyor.

YouTube üzerinde 600 Bin takipçisi olan Bilge Su, kendin yap ve moda videoları çekiyor. Asıl ünü ise güzelliğinden geliyor olsa gerek.

bilge su isik

Bilge Su Işık Kimdir?
Işık, 1999 yılında Ankara’da doğdu. TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi’ndeki eğitiminin ardından Bahçeşehir Üniversitesi’nde okul hayatına devam ediyor. Işık’ın annesi eczacı ve babası ise estetik cerrahtır. Sar Başa filminde rol alan Işık, Sinema Televizyon ve Reklamcılık eğitimlerini birlikte yürütüyor. Başarılı isim, Yay burcudur.
Işık’ın boyu ise 1.63 cm, kilosu ise 50’dir.

Aracı pert oldu
Olay, dün saat 11.30 sıralarında Beşiktaş Ortaköy’de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre paletli kepçeyle yokuş çıkan İsmail K, henüz bilinmeyen bir nedenle kontrolü kaybetti. Sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybederek kaymaya başlayan tonlarca ağırlıktaki kepçe, park halindeki iki araca çarptıktan sonra kaldırıma duvarına çarparak durabildi. Facianın eşiğinden dönülen olayda, kepçenin eve girmemesi sonucu ucuz atlatıldı. Olay sonrası araçlardan biri kullanılamaz hale gelirken, diğer araçta ise maddi hasar oluştu.

bilge su isik arabasi

Araç sahiplerinin ihbarı üzerine olay yerine polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen polis, çevrede önlem aldı. Kazayı duyarak olay yerine gelen sahipler ise gördükleri manzara karşısında şaştı kaldı. Aracının kullanılamaz hale geldiğini gören ünlü Youtuber ve oyuncu Bilge Su Işık ise uzun süre aracına baktı. Polis ekiplerinin çalışmalarının ardından otomobil çekici yardımıyla emniyet otoparkına götürüldü.

Işık: “Ben uyuyordum sonra beni komşum Ebru abla aradı. Zaten baya bir ses geldi, sonra buraya geldim arabama kepçe çarpmış. Aracım görüldüğü gibi pert oldu. Komşumun da farı patladı ve çizildi. Burada her zaman çok insan oluyor, her türlü facia olabilirdi. Neyse ki cana değil mala geldi. Şurada da ev var tatsız bir şey olabilirdi” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir