Damla Ersubaşı Eşinden Boşanıyor

Yıllar önce Sihirli Annem dizisinde Tuğçe olarak tanıdığımız Damla Ersubaşı, eşinden boşanmaya karar verdi. Eşinin kafasına kül tablasıyla vurduğunu söyleyen Ersubaşı, “Öldürmek maksadıyla dövdü” dedi. Şiddet iddialarını kabul eden Keser ise “Darp ettim ama kül tablasıyla değil elimle” diyerek herkesi şaşkına çevirdi. 4 yıllık evliliğinden 2 çocuk sahibi olan Ersubaşı hakkında zaman zaman boşanma haberleri çıkıyordu. Haberleri her defasında yalanlayarak birbirlerine aşk dolu sözler yazan çift, artık yolun sonunda geldi.

damla ersubasi esi

Damla Ersubaşı eşinden dayak mı yedi?

Sabah’ta yer alan habere göre: Daha önce de eşini aldatma görüntüleriyle gündeme gelen Mustafa Keser’in 2017 yılında Damla Ersubaşı ve kendi kardeşi Alev Keser’i darp ettiği hatta mahkemelik olduğu öğrenildi. Keser’in ofisinde yaşanan darp sonrası Ersubaşı’nın eşinden şikayetçi olmadığı, görümcesi Alev Keser’in ise kardeşinin cezalandırılmasını istediği öğrenildi. Kardeşinin şikayetinin ardından Keser, kasten yaralama suçundan 140 gün adli para cezasına çarptırılmış.

damlaersubasi bosanma

Kardeşinden şikayetçi olan Alev Keser ise şöyle konuştu:

“Damla’nın üzerine yürüdü, ben de ona zarar vermesini önlemek için önüne geçtim. Bizi 3.5 saat öldürme maksadıyla dövdü, kafamıza kül tablaları ile vurdu. Olay yüzünden hala psikolojim düzelmedi. Davaya katılma talebim var, kardeşim cezalandırılsın.”
Olay sonrası karakolda ifade veren Mustafa Can Keser’in ise suçunu kabul ettiği öğrenildi. Keser, “Ben gece kulübünde çalışıyorum, alkollüydüm. Eşimi ve kardeşimi darp ettim, pişmanım. Ama kül tablası ile vurmadım, elimle darp ettim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir