Beyazıt Öztürk’ün Neden Evlenemediği Belli Oldu!

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk yıllarca Beyaz Show programı yaptı. Beyaz’ın programında da neden evlenmediğiyle ilgili sürekli espiriler yapıldı. Müzmin bekar olarak tanınan Beyazıt Öztürk neden evlenmiyor diye herkes merak ederken bir açıklama geldi.

Beyaz’ın mutlu olduğunu, öyle bir ihtiyacı olmadığını söyledi. Hayatının değişeceğini ve agresif olacağını söyledi. Beyaz’ın kendi kendine yettiğini ve başka bir kişiye ihtiyacı olmadığını anlattı.

Beyaz’ın yakın arkadaşı olan Ayla Çelik, katıldığı magazin programında neden evlenmediğini anlattı. Ayla Çelik “Beyaz hayatta evlenmez, evlenemez. Çünkü yalnız başına o kadar mutlu ve huzurlu ki. Bir başkasına ihtiyaç duymuyor. Kız arkadaşları oluyor, ama o kadar” dedi. Kız arkadaşları olduğunu da buradan duyurmuş oldu Çelik. Beyazıt Öztürk’ün evlenmeme nedeni belki de sadece bu kadardır.

Daha önceden de Beyaz bir açıklama ile oldukça dikkat çekmişti. “Çocuk özlemimi arkadaşlarımın çocuklarından gideriyorum, ama evlilik olmasa da hayatımda bir kadın istiyorum” diyen Beyaz’ın evlilik kararı alabileceği konuşulmuştu. “Hayatta evlenemez, evlenemez” şeklinde yapılan açıklamalar sonrası ani bir şekilde evlilik kararı da alabilir. Kız arkadaşlarının olduğunu da bilmiyorduk çünkü herhangi bir şekilde magazinlerde yer almıyor. Belki de yakalanmamak için elinden gelen her şeyi yapıyor olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir