Bebek Emzirirken Fotoğraf Çektirme Akımı

Candice Swanepoel ve Chrissy Teigen gibi ünlü modellerin başlattığı bebek emzirirken fotoğraf çektirme akımı oldukça popüler hale geldi. Ülkemizde de yeni yeni bir akım oluşmaya başladı ve ne kadar süreceği ve kimlerin katılacağı henüz bilinmiyor.

Bu akım Nazlı Hamarat ile birlikte Türkiye’de de başlatıldı. İşte Benim Stilim yarışmasıyla şöhrete kavuşan Hamarat’ın paylaştığı fotoğrafta bebeğini emzirdiği görülüyor. Instagram hesabından bebeğini emzirirken paylaşılan fotoğrafa takipçilerinden oldukça çok sayıda yorum geldi. Birçok olumsuz tepki alsa da bazı yorumlarda da emzirmenin önemini anlattığı yorumlandı. Olumsuz yorumlardan biri de bir annenin nasıl böyle bir fotoğrafı sosyal medyaya atabildiği sorusuydu. Sosyetik güzel suda doğum yapmıştı ve fotoğrafları sosyal medya hesabında paylaşmıştı. Basının Nazlı Hamarat’a hamilelik süresince de özel bir ilgi gösterdiğini fark etmiştik. Medya özel hayatını da oldukça yakından takip ediyor.

Geçtiğimiz günlerde de Tarkan’ın eşi Pınar hanım’a, kendisine yardımcı olması için emzirme koçu tuttuğunu duymuştuk. Bu emzirme koçunun Pınar Hanım’a anne sütünü artırıcı beslenme şeklini, emzirmeyi, sütü saklamayı öğreteceği yazılmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir