Ahmet Kural’ın İfadesi Şok Etti!

Ahmet Kural ile Sıla arasında yaşanan olayların geçmesinin ardından tartışmalar bitmek bilmiyor. Şarkıcı Sıla’nın oldukça çarpıcı suçlamalarının ardından Kural’ın da ifadeleri ortaya çıktı. Kural suçlamaları kabul etmiyor ve tartışmaların ve davaların daha da büyüyeceği düşünülüyor. Ahmet Kural’ın ifadeleri basında paylaşıldı.

Kural, savcıya verdiği ifadede birlikte olduğu sarkıcı Sıla’ya şiddet uygulamadığını öne sürerken savcıya “Yalvarırım git dedim. Bileklerimden tuttu ellerimi çektim, bu sırada yere düştü. Tişörtümün arkasından tuttu. Tişörtümü çektim yine düştü” şeklinde ifade verdi.

Savcılığa verdiği iki saat süren ifadede Sıla ile ilk ayrılıklarını da anlatan Ahmet Kural, hayat görüşlerinin farklı olması, sevgilisinin arkadaş çevresini beğenmemesi, hor görmesi ve inançlarına saygı duymaması gibi nedenlerden ilişkiyi kendisinin bitirdiğini iddia etti. Daha sonra Sıla’nın barışmak için araya arabulucu koyduğunu, kendisine şarkı gönderdiğini anlatan Kural, “Okan Can Yantır ile alakasının olup olmadığını sordum. Böyle bir şeyin kesinlikle olmadığını söyledi” dedi. Olay günü ise aile yemeğinden döndüklerini ve içki içtiklerini belirten Kural, özetle şunları söyledi:

Bana daha önce eski arkadaşı (Okan Can Yantır kastediliyor) olduğunu söylemişti, yine başka seferinde albüm kapağı için görüştüğünü söyledi. Sıla Hanım’a ‘Aile kurmayı planlıyoruz benden çocuk sahibi olmak istediğini söylüyorsun, eğer böyle bir konu varsa lütfen kırma beni söyle’ dedim. Ben böyle söyleyince ‘Evet ben senin canın yansın istedim, birlikteydik’ dedi. Tartışma da bunun üzerine başladı. Sıla Hanım’dan evi hemen terk etmesini istedim. Evden gitmek istemedi. Kendi telefonumdan Sıla Hanım’ın şoförünü arayacakken, Sıla Hanım bileklerimden tuttu, yaklaşık 10-15 kere ‘Yalvarırım git’ dedim, şoförü arattırmadı. Hala bileklerimden tuttuğu için ben önce ellerimi çektim. Bu sırada Sıla Hanım yere düştü. Sıla Hanım benim tişörtümün arkasından tutup mutfaktan çıkmamam için beni durdurmaya çalıştı kendimi kurtarmak için yine tişörtümü çektim, yine düştü. Salona gittim. Karşılıklı bir bağrışma oldu ve seslerimizi yükselttiğimizi kabul ediyorum fakat incitici bir söz söylemedim. Sinkaflı bir söz söylemedim, tehditte bulunmadım.

Sonuç olarak kimin doğru söyleyip söylemediği bir gün gün yüzüne çıkacak diye düşünüyoruz. Birilerinin birilerini bitirme hareketi de olabileceğini düşünmeden edemiyoruz. Kural, Sıla’nın son sözünün de “Seni bitireceğim Ahmet Kural” olduğunu söyledi. Sıla’nın bu sözü söyleyerek evden çıktığını söylemesi de düşündürücü bir nokta. Bekleyelim ilerleyen günlerde ortaya neler çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir