Ah Bu Gönül İşleri!

Herkesin hayatının bir döneminde uğraştığı gönül işleri vardır elbette. Star Tv de bunu senaryoya dökmek istemiş ve bomba gibi bir oyuncu kadrosuyla “Gönül İşleri” dizisini çok yakında ekrana taşıyor. Konusuyla da dikkat çekiyor:

Annelerinin aniden gidişiyle kendileriyle ve babalarıyla birlikte bir başlarına kalan üç kız kardeşin hayatla ve aşkla iç içe hikayesini anlatan Gönül İşleri’nde Bennu Yıldırımlar, üç kız kardeşin en büyüğünü canlandırıyor. Düğün organizasyonu yapan bir şirkette çalışan büyük abla Servet, Selma Ergeç’in canlandırdığı, aşktan yana şansı hiç gülmeyen Saadet ve evin en küçüğü,en deli dolusu, en hayalperesti Sinem Kobal’ın canlandırdığı Sevda ve babalarının “her şeyi ters” hikayesinde, her kadın kendi arayışlarını bulacak.

Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, Türkan Derya’nın yönettiği “Gönül İşleri” dizisinin ilk tanıtım filmi Star’da yayınlandı.

gonulislerisinemkobal

Sinem Kobal, Selma Ergeç ve Bennu Yıldırım’ın üç kız kardeşi canlandırdığı dizinin senaryosunu Necati Şahin yazıyor. Dizinin güçlü kadrosunda ayrıca Fırat Çelik ve Timuçin Esen de yer alıyor.

İki ayrı fragmanı ile şimdiden merakla beklenmeye başlanan dizinin hayranları çok olacak gibi görünüyor. Özellikle de Sinem Kobal uzun zamandır bir dizide görünmüyordu. Timuçin Esen’in de birçok kadın hayranı var. Selma Ergeç’in güzelliği de gözlere çok iyi gelecek..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir