9 Ayda 40 Kilo Verdi

Çeşitli kanallarda sunuculuk yapan Duygu Meltem Yalçınkaya kilolu halleriyle biliniyordu. Öyle bir forma girdi ki eski halinden eser kalmadı. Büyük bir azimle 9 içerisinde tam 40 kilo verdi ve bambaşka bir insan oldu. Daha önce 111 kiloda iken şimdi 71 kiloya düştü.

Yalçınkaya toplamda 6 beden inceldi. Önceden 52 bedendi ve halinden şikayetçiydi, şimdi tam tamına 38 bedende. Kendine güveni gelen Meltem hanım eskiden uzun elbiseler giyip fiziğini kapatmaya çalışıyordu. Artık istediği tüm kıyafetleri giyebiliyor, üstelik fiziğiyle de kendine hayran bırakıyor. Öyle ki onu tanımayanlar da oluyor.

Nasıl kilo verdiği merak edilen Meltem hanım, Show Tv’deki Alişan ile Çağla Şikel’in sunduğu Her Şey Dahil programına katıldı ve hikayesini anlattı. Doktoru Op. Dr. Murat Üstün’e kendisini emanet ederek mide küçültme ameliyatına girdi. Ameliyattan sonra beslenmesine daha dikkat ediyor ve düzenli olarak spor yapıyor. Ayrıca termal havuza girip termal tedavi ve masajlara da devam ediyor.

Yeni halinden çok memnun olan sunucu, yeni işlerle yeni hayatına devam ediyor. Daha iddialı kıyafetler giyip herkesi kendine hayran bırakıyor. Halinden çok memnun ve isteyince herkesin başarabileceğini ifade ediyor.

duygumeltemyalcinkayaeskihali duygumeltemyalcinkayaninyenihali

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir