Metro Turizm’de Çirkin Olay!

Metro turizmin otobüsleri hakkında sürekli yeni haberler ortaya çıkıyor. Kimi zaman ambülansa yol vermediği videolar ile kimi zaman yaptıkları hatalı sollamalar ile kimi zaman da şoförlerin tuhaf davranışlarıyla haber oldular. Şimdiki olay ise en iğrenç olanından!
Türkiye dünden bu yana İstanbul’da bulunan arkadaşı Kerem G.’nin yanına gelmek üzere otobüse binen üniversiteli C.D.’nin yaşadıklarını konuşuyor. Dün sabah, otobüsün feribotta olduğu saat 05:40’ta koltukta uyuyan C.D., hemen yanı başında gelen sese uyandı. C.D. uyandığında muavin G.G.’nin hemen yakınında mastürbasyon yaptığını gördü. Muavinin sıvıları genç kızın yüzüne ve koltuğa geldi. C.D.’nin çığlık atması ile yolcular ayaklandı, durum ilgili birimlere iletildi. Muavin başta inkar etse de sonunda itiraf etti! “Şeytana uydum” dedi.

Tüm Otobüsçüler Federasyonu Başkanı da olan Metro Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yıldırım: “Başlangıçta, ihtimal veremedik. Akıl almaz bir olay gibi geldi. Çünkü düşünün, otobüsün içinde bir sürü insan oluyor ve böyle bir olay yaşanacak… Ancak, maalesef böyle dehşet bir olay yaşanmış. Biz başlangıçta, bu olayın doğrudan mağduru olan kızımız ile temasa geçtik. Kendisine de, her türlü yanında olduğumuzu ilettik. Bu olayı yaşayan benim kızım da, torunum da olabilirdi. Biz dün tarihi bir gün yaşadık, şirket olarak da toplum olarak da. Bu toplumsal bir hastalık ve toplumsal bir olay. Buna, doğru ve etkili bir sistem ile çözüm bulabiliriz” dedi.

Olay üzerine kadınlardan tepkiler yağdı ve yağmaya da devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Kadınlardan Meydan Dayağı başlıklı makalemizde kocaeli otobüs taciz ve kocaeli otobüste erkek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın