Leyla İle Mecnun Exxen Ne Zaman Başlıyor?

Televizyon ekranlarının en sevilen dizilerinden olan Leyla İle Mecnun’un, Acun Ilıcalı’nın dijital yayın platformu Exxen’de geri döneceği söylendi. Yayınlandığı yıllarda çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan Leyla ile Mecnun dizisinin sevenleri Leyla ile Mecnun (Exxen) ne zaman başlayacak? sorusuna cevap arıyor. Exxen Leyla ile Mecnun yayın tarihi belli oldu mu? Leyla ile Mecnun (Exxen) oyuncuları kim?

Dizinin senaristliğini Burak Aksak, yönetmenliği Onur Ünlü yapacak. Geçtiğimiz günlerde sevilen dizinin oyuncuları ve set ekibi çekimlerin başladığına ilişkin paylaşımlar yapmışlardı. Hatta dizinin yönetmeni Onur Ünlü, dizinin yeni Leyla’sı Deniz Işın’la paylaşım yaparak diziye dair ilk bilgilerin gelmesine neden olmuştu. Leyla ile Mecnun dizisinin hayranları dizinin yayın tarihini araştırıyor ancak Leyla ile Mecnun’un ne zaman yayınlanmaya başlayacağı henüz açıklanmadı.

LEYLA İLE MECNUN EXXEN OYUNCULARI

Ali Atay
Serkan Keskin
Ahmet Mümtaz Taylan
Osman Sonant
Cengiz Bozkurt
Köksal Engür
Deniz Işın

Bir önceki yazımız olan Azra Gülendam Haytaoğlu Cinayete Kurban Gitti başlıklı makalemizde Azra Gülendam Haytaoğlu cinayeti, Azra Gülendam Haytaoğlu katili ve Azra Gülendam Haytaoğlu twitter hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

escort izmir

%d blogcu bunu beğendi: