Florya’da Chance Fitness

 

Chance Fitness Wellness son derece modern, teknolojik ve temiz bir tesis. Dünyanın bir çok seçkin kulübünde uygulanan grup egzersizleri için hazırlanmış stüdyolar, Les Mills grup fitness, pilates, yoga, kişisel savunma sporları, dans dersleri, bale, hamilelere özel programlar, spinning, squash, masa tenisi, basketbol, voleybol, aqua gym, kapalı yüzme havuzu, Personal Training, Sporcu Beslenmesi konusunda danışmanlık hizmeti, çocuklara ve hamilelere yönelik dersler ise sporun keyfini dolu dolu yaşamanız için özel olarak hazırlanan programlarımızdan sadece birkaçı. Ayrıca tesis içinde SPA merkezi de bulunuyor. PERSONAL TRAINING ile birebir özel antreman da yapabilirsiniz. Tüm üyeler için düzenli olarak kilo ve yağ ölçümü yapılmakta. Spor sonrası tertemiz duşlarda yıkanıp çıkabilirsiniz.

Tesis 2013’te hizmete girdi. Fakat daha öncesinde farklı bir isimde işletilmekteydi. 2013 yılında başlayan değişimle birlikte hizmet kalitesi son derece artmış ve artık kusursuz. Bizim de devam eden bir üyeliğimiz bulunmakta ve mutlu müşteriler arasındayız. Bu tesiste rahatça sporunuzu yapabileceğiniz gibi havuz, hamam ve sauna ile de rahatlayabilirsiniz.

http://i.imgur.com/9Z1iG62.jpg

http://i.imgur.com/X1Wtfc1.jpg

http://i.imgur.com/u9HM8sX.jpg

http://i.imgur.com/StlD2HV.jpg

http://i.imgur.com/pSCLfwX.jpg

Bir önceki yazımız olan 100 Yıl Yaşamanın Sırları başlıklı makalemizde altın kurallar, hayatım çok düzensiz ve hayatımıza nasıl bir düzen verelim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın