Aldatılan Erkeklerin Hikayeleri

Aşağıdaki hikaye, eşi tarafından aldatılan bir erkeğin ağzından aktarılmıştır. Yazım ve noktalama kusurları tamamen kendisine ait olup hikayenin orijinal haline müdahale edilmemiştir.

“2008 Nisan ayında halamların buldukları bir bayanla tanıştım ve 4 ay içinde de evlendim. O 36 yaşında ben ise 32 yaşındaydım. Onun benden önce uzun bir ilişkisi olmuş ve 1999 depreminde ölmüş bunu söyledi bana ilk tanışmamızda bende bundan başka birşey varmı diye sorduğumda yemin ederek kimse olmadığını söylemişti sonuçta benden büyüktü kız oğlan kız birisini bulmak arzusunda da değildim benimde ilişkilerim olmuştu ama bende dürüstçe bunu ona belirttim.

30 Ağustosta evlendik balayından geldikten sonra çevremize ve ailesine balayında sürekli uyudu sürekli yattı diye serzenişlerde bulundu.Ben aslen biraz sert ama karşısındaki iyi davranan bir insanım kimseye bir kötülüğüm olmadı olsada kendime yapmışımdır.Alkol ve sigara kullanmadığım gibi kahve kültürü gibi bir kültürümde olmadı olamazda ve evlenirken dini nikah kıydığımız zaman da tövbe ettim ve yemin ettim eşimi asla ne olursa olsun aldatmayacağım diye. Evliliğimizde günler geçtikçe sorunlar başgöstermeye başladı. Sürekli ailemi istemeyen annemi kardeşimi yargılayan bir tavır sergilemeye başladı bu arada birde ev satın aldık oda muhasebeci olarak evimizi aldığımız firmada çalışıyordu.

Evin taksitlerini onun maaşının üstünü tamamlayarak ödüyorduk.Çünkü maaşı taksiti ödemeye yetmiyordu. Benim işlerimde onun çevresinde iş yaptığı firmalara kaymaya başladı ben bilgisayar bakımlarını web sitelerini yapıyorum ve bundan sonra da artık inanılmaz şekilde benim sayemde para kazanıyorsun diye herkese laf söylemeye başladı ve benim annemle görüşmemi aklınca engellemeye çalıştı ben gitmiyorum desemde annemle gizlice görüşüyordum annem çok üzülüyordu bu duruma ben anneme bekle dayan düzeltmeye çalışıyorum dedikçe o benim üstüme çıkmaya başladı. 2009 Mart ayında bir gece yatarken bana şunu söyledi iskender sana bişey söyleyeceğim tabi dedim buyur ben seni şimdi sevmeye başladım ve içimden atamadığım bir durum var dedi hayret ettim o zaman benim yüzüme baka baka yalan söylemişti öncelikle neyse benim seninle tanışmadan 4 ay önce 2,5 senelik çok sevdiğim bir ilişkim vardı dedi BEN YIKILDIM ŞAŞIRDIM APTAL OLDUM SUSTUM KONUŞAMADIM bütün gece uyuyamadım ertesi 3 gün aptal aptal sokaklarda dolaştım ve işlerimin en yoğun zamanıydı ve para kazanamadım ve ben bunun üzerine biraz tepki koymaya başladım.

Ve bu ilişkiyi anlatırken o adama karşı söylediği onu çek sevdim derkenki istek arzulu seni seviyorumda bile olmadı bunu hissettim ve çok kırıldım üzüldüm ne yapacağımı bilemedim resmen beynimden vuruldum sanırım basiretimmi bağlandı ne oldu bişey diyemedim neden yalan söyledin dediğimde benden ayrılırsın benimle evlenmezsin diye korktum dedi.iyi dedim.ben bu konuyu anneme anlattım bu arada ben anneci bir kişi değilim bunu bilin arkadaşlar annemden kardeşimden öte kimse yoktur benim için bırak dedi annem bende bir süre daha deniycem adam olmasını bekliycem sana karşı belki tavırları değişir dedim anneme ama o nun tavırları hiç değişmedi üstüne dahada arttı. Nisan ayında en şiddetli zamanları yaşadık ve biz bir hocaya bile gittik bir hafta boyunca hocanın bana tek dediği bununla yürümez dedi.Hocada yetmedi aile terapistinede gittik sizin için yapabileceğim birşey yok dedi siz birbirinizi isterseniz devam eder dedi çünkü terapistte bu konuda fazla bişey söyleyemedi.Haziran ayına geldiğimizde hamile olduğunu öğrendik o nun.

Ama biz Nisan ayında onunla beraber olmadık bebek Nisan sonu gibi rahme düşmüş ama olmadıkkkkkkkkkkk.Ve bebekten sonra ben en üst seviyede hizmet etmeye başladım ona karşı ayaklarına kadar yıkadım işten geldiğinde yemeğini hazırladım sürekli özel süt yoğurt meyve ilaçlarını düzenli almasını sağlıyordum öğlenleri yemeğini yiyormu diye kontrole gidip kendim yemesini sağlıyordum öğün aksatmasın diye tabiki bu arada bana yukarda da belirttiğim hayalimde tip esmer zayıf uzun boylu birisiydi diye söylüyordu kendi ailesinin yanında bile söylüyordu artık sabır taşı çatlamak üzereydi ve son kez annemle ilgili ve kardeşimle ilgili yorumlar ve onlar benim evime gelemez deyince kaldıki benim kız kardeşim italyada yaşıyor 2 kez gördü topu topu ben pılımı pırtımı topladım evden ayrıldım.onun ailesi ise babası şehir dışındaydı köye gitmişti ben evden kendi şahsi eşyalarımı aldığım için için annemi arayıp erkek kardeşi olacak adamla beraber anası ve kendisi hem anneme hem bana ağza alınmayacak küfürler ettiler annemde oruçluydu oda hiçbirşey demedi bende siz öyle söylüyorsunuz diye biz öyle olacak değiliz dedi ve benim oğlum senin kaçıncı damadın diye sordu zınk diye kaldı kadın bende erkek kardeşine ben senin kaçıncı eniştenim pimapenci ……’ ı sor dedim onunla kaç sene yaşamışlar diye mesaj attım.

Erkeklik taslayan tehtit eden adamdan tık çıkmadı.Ve halen daha ses çıkmadı.Ve ben bu olayların tam üstüne omurilik ameliyatı oldum çok acılar çektim ve ben ameliyat olucam dedim kızkardeşim ilk uçakla geldi yanımda durdu başucumdaydı annemle beraber.

Ben ailesiyle görüştüğümde o bebek için DNA testi istiycem diyince yer gök inledi bende kesin susun dedim birşey diyemediler.Ve o bebek doğduğunda yaptıracağım bana bu kadar zulm eden bu kadar hakaret eden bir kadın için benim düşüncem o pimapenci ile birlikte olduğunu düşünmem kaldıki annemede ayrıca itiraf etti onu sevdim dedi.

ŞİMDİ SİZE SORUYORUM ARKADAŞLAR

2,5 SENELİK BİR İLİŞKİYİ evlenmeden 4 ay önce bitirseniz ne kadar sürede unutursunuz

Ben ne yapmalıyım

Yardım edin lütfen

Sorularınız varsa cevaplamaya hazırım

Benim hep kilolu olduğumu söyledi inanın bu durumda dengesiz beslenmekten kan değerlerimde demir eksikliği çıktı kaldıki erkeklerde kan daki sorunlar anemi gibi rahatsızlıkların başlangıcıdır.”

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: