Zeynep İle Kerem Aynı Reklamda

Kanal D’nin yazın başlayan gençlik dizisi Güneşi Beklerken, şaşırtıcı bir şekilde seyirciden ilgi görünce yeni sezonda da devam etti. Reytingleri iyi giden dizinin oyuncuları da çok göz önünde. Genç oyuncular bu dizi sayesinde çok ünlü oldular. Özellikle Kerem Bürsin’in hayran kitlesi oldukça geniş. Vücut yapısı ve sempatik tavırları genç kızları etkiledi.

Dizideki Zeynep karakterini canlandıran Hande Doğandemir aslında önceleri reklamlarda oynuyordu ancak bu diziyle daha tanınır hale geldi. Gösterdiler ki ünlü oyuncular olmadan da bir dizi yürüyebiliyor.

Bu muhteşem ikili dizide aşk yaşamaya başlayınca reklamcılar da harekete geçti. Kerem Bürsin daha önce de bir reklamda oynamıştı ancak ikisi birlikte ilk kez reklam çekti. Lipton’un reklamında birlikte çay içip sevgilerini dile getiriyorlar. Kerem, çekilişe katılacağını söylüyor ve Zeynep’ten bir öpücük alıyor. Öperek hediye kazanma şansını artırdığını söylüyor. Lipton’un çekiliş yaptığının haberini veren reklam amacına çok net şekilde ulaşacak gibi görünüyor.

Reklamda paketten çıkan şifreleri göndererek New Beetle, iPhone 5S ve iPad Mini’den birini kazanabileceğiniz söyleniyor.

Tv’de çekilmiş reklamı izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir