Yasemin Allen’in Güzelliği Anneden

Yasemin Allen’in diğer ismi de Kay imiş. Çünkü babası İngiliz annesi ise eski sinema oyuncumuz olan Suna Yıldızoğlu imiş. Şu sıralar Kanal D’nın “Merhamet” dizisinde Özgü Namal ile birlikte oynuyor. Dizinin seyri çok iyi gitmese de kısa süre sonra bitecek olsa da Yasemin bu dizide ününe ün kattı. Ancak ilk olarak n11’in reklam filminde kısacık eteğiyle bilgisayarın içine giriyordu. Bu şekilde tepki ile karışık bir dikkat çekti. Sonuç olarak marka reklamda amacına ulaştı. Tabii ki reklamın belli kısımları sonunda kısaltılmak zorunda kaldı. Reklamdan bir kare :

yaseminallen-n11reklami

Boyu 1.80’e yakın olduğu için Özgü Namal ve Burçin Terzioğlu onun yanında minik kalıyor. Fiziği çok düzgün. Diğer oyunculardan da yaşça çok küçük olduğunu yeni öğrendik. 10 Temmuz 1989 Londra doğumlu imiş. Hem de 54 kiloda. Annesine bakınca hiç tereddütsüz güzelliğini annesinden aldığını anlıyoruz.

Daha önce birkaç dizide ufak roller alsa da asıl ününe bundan sonra kavuşacak gibi görünüyor. Yaşı büyük olmadığı için yolu açık olur mutlaka. Bir de siyah saçlı hali varmış. Sarışın hali ona daha çok yakışmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir