Tesettürlü Elbiseler

Tesettürlü hanımlar için öyle değişik kıyafet kombinasyonları var ki göz kamaştırıyor. Bu konuda özellikle kız isteme, söz, nişan hazırlıkları yapan kızlar için önerilerimiz olacak. Eskiden bu kadar seçenek yoktu. Artık kapalılar için de birçok seçenek mevcut. Hatta hanımlar hangisini seçeceğini şaşırıyor.

İsteme gününde tavsiyemiz abartısız, çok fazla süslü olmayan ciddi kıyafetler giymeniz. Kız istemeye gelen erkek tarafı kızı bugünde göz hapsine alacağı için oturmaya kalkmaya dikkat etmek gerekir. Söz kesme gününde de yine çok abartılı olmayan olgun gösterecek türden kıyafetler giyilmeli. Hatta aşağıdaki örneklerde de olduğu gibi gömlek, etek kombinasyonları yapılabilir. Bu yıl yine pudra renkleri moda.

Nişan için de galerimizde birçok seçenek bulunuyor. Daha sonrasında kına gecesine gelindiğinde de hanımları sultan gibi gösterecek süslemeli, işlemeli modeller bu yıl en çok tercih edilenlerinden. Tabii bu kına elbiselerinin fiyatları da biraz yüksekçe. Seçim sizin. Modellerin büyük halleri için üzerine tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir