Spanker Kimdir, Nereli, Gerçek Adı Nedir?

Murda’nın Saltbae isimli son parçasında da imzası bulunan ve yeniden merak edilen isimlerden olmayı başaran Spanker kimdir ?

spanker kimdir nereli gercek adi nedir

Murda ile birlikte çalışan başarılı bir Beatmaker’dır. Spanker gerçek adı nedir ? gerçek adı Tevin Irvin Plaate olup 1990 doğumludur. Sahne adı ‘Spanker’, olup istikrarlı bir hit kaydına sahip, Hollanda Amsterdam’dan bir hit yapımcıdır. Ezhel ile Murda’nın Aya isimli şarkısında ve Sonraki Hayatımda Gel gibi parçalarında imzası bulunmaktadır. Spanker kelimesinin anlamı “İnsan azmanı” olarak gözükse de tam olarak hangi anlamda kullanıldığı bilinmiyor.

Kendisinin Slow Down, Eigenaar, Vuurwerk, Levensstijl, Lefendary, Zolang Je Weet, Money Long, Beter Dan Goed, Villa, Temiz gibi parçaları vardır. Bunlar arasında, özellikle hiphop ve şehir sahnesinde, Hollanda’da en çok oy alan birçok sanatçının birden fazla Altın ve Platin kayıtları yer alıyor. Spanker, bireysel şarkılar üzerinde çalışmanın yanı sıra, Hollanda müzik sahnesinin iki efsanevi rapçisi olan Hef ve CHO’nun da aralarında bulunduğu tüm albüm projelerini özel olarak üretti. Tevin, birkaç isim vermek gerekirse, Chris Crown, M.I.A, Stefflon Don, DJ Snake ve Yellow Claw gibi büyük uluslararası eylemlerle bile çalışmıştır. Spanker, yeni ve taze sesler keşfetmek için kendi sınırlarını ve sınırlarını zorlamaya kararlı. Yeni ritimlerini tanıtma arayışına olan bağlılığını ve tutkusunu göstermek için, Haziran 2020’de Spanker Sessions ile yeni bir projesini yayınladı. en iyi hollandalı sanatçılar Bunların arasında Josylvio, Murda, Chivv ve rap oluşumu SFB var ve bunların tümü yüz milyonlarca akış ve görüntülemeden sorumlu. Tevin, etrafındaki en iyi yapımcılardan biri olduğunu defalarca kanıtladığından, çılgın dürtüsü ve iş ahlakı gelişmeye devam edecek.

Instagram hesabı Spanker şeklindedir. Hakkında daha fazla bilgiye sahipseniz yorumlar kısmında yazarak herkesle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir