Slow Juicer Katı Meyve Presi

 

Yepyeni bir katı meyve presi sistemi çıktı. İsmi ise Slow Juicer. Slow Juicer’da bulunan SLOW JUICING, yani yavaş sıkma sistemi; devamlı olarak düşük hızla pres uygulayarak besin kaybını en aza indirir ve oksidasyon oranını azaltır. Yani düşük hızla pres sistemi taze meyve ile vitaminler korunmaktadır. Gerçek ve capcanlı bir renkte meyve suyu çıkmakta ve eski sisteme göre çok daha fazla meyve suyu çıkmaktadır.

Slow Juicer meyve ve sebze presi patentli bir yavaş sıkma teknolojisidir. Eski tip cihazlar 500-1500 Watt enerji harcarken Slow Juicer 150 Watt enerji sarf etmektedir. İsmi yavaş sıkma olmasına rağmen diğer cihazlardan daha hızlı sıkma gerçekleştirmektedir. Daha çok meyve suyu çıkartarak daha kuru bir posa çıkmaktadır.

Standart katı meyve preslerinde meyve suyu buruk bir renkte olmasına rağmen Slow Juicer ile sıkılan meyve suyunun tadı kokusu ve rengi orjinal olarak kalır. Ayrıca bu sistemde köpüksüz olmaktadır.

Slow Juicer ile sıkılmış meyve ve sebze suları; vitamin, mineral ve enzim bakımından standart preslere göre çok daha üstündür. Kilo kontrolü sağlar, parlak bir cilde sahip olmamıza ve vücudumuzun çeşitli hastalıklara karşı korunmasına yardımcı olur. Sağlıksız beslenmeye engel olarak günlük besin alışımızı dengeler.


Fakir-Slow-Juicer

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir