Sinem Gedik ve İntizar İlişkisi Gerçek Mi?

Mustafa Ceceli ile Sinem Gedik boşandığından beri şarkıcı İntizar ile bir ilişki yaşadığı sürekli iddia ediliyordu. Ceceli de iddiaları reddetmiyordu ve açıklama yapmadan kendisini suçlayanlara durum bildiğiniz gibi değil şeklinde açıklama yapmakla yetiniyordu. Cengiz Semercioğlu’nun bugünkü yazısı her şeyi açıklar nitelikte ve her şey gün yüzüne çıkıyor.

Mustafa Ceceli’nin mahkemeye çocuğun velayeti için başvurduğu ortaya çıktı. Sinem Gedik’in İntizar ile ilişki yaşadığı yönünde delillerle velayet davası açtığı biliniyor. Gedik ve İntizar ilişkisini kanıtlayan fotoğraflar hatta videolar bile Ceceli tarafından dosyaya eklendi. Bu samimi fotoğraf ve videolarda oğlunun da yanlarında olduğu iddia ediliyor.

Ceceli, oğlunun velayetini almak için yazdığı dava dilekçesinde hiç tanımadığı bir kişiden bu ilişkiye ait bir ihbar maili aldığını yazmış. Bu maili ve ihbarı yakıştıramadığı için de görmezden gelmiş, dikkata almamış. Sonrasında görüntülerin de kendisine gönderilmesiyle birlikte duruma ikna olmuş Ceceli. Bu duruma ait görüntüler de dava dosyasına eklenmiş ve iddiadan öte ve gerçek olduğu artık biliniyor. Sonuç olarak yaklaşık 1 yıldır konuşulan ilişki iddiaları açılan bu velayet davası ile birlikte artık iddia olmaktan çıkmış oldu.

Önümüzdeki günlerde daha çok konuşulacak ve herkesten bir açıklama gelecektir. Ceceli’nin, “Herkes beni eleştiriyor ama durum kimsenin bildiği gibi değil” şeklinde açıklama yapmasının sebepleri de yavaş yavaş anlaşılmaya başlandı. Ünlü sanatçı aylık ödenen 20 bin TL nafakanın da kaldırılmasını talep etti. Hürriyet’te yer alan habere göre de Ceceli, Gedik’in; kendisi, oğlu ve eşi Selin İmer’e yaklaşmaması için uzaklaşma kararı çıkarılmasını istedi.

Ayrıca İntizar ile çalışan yapımcı şirketler de bu sanatçı ile ilişkilerini kestikleri ve hiçbir bağları kalmadığını açıklamıştır.

sinem gedik intizar iliskisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir